Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2004-2011 Focus 2 Silecek Tavsiyem

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

10.08.2017 - 01:32 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

25.11 de almışım, yazdım az önce arkadaşımınkini değiştirmişsiniz benimkini de değiştirceniz mi dedim :D bakalım ne cevap gelecek. silmede bariz bir sorun yok ama bazen ses yapıyor.

@Yakup Çağatay hondaya filan gittiğimiz ne zamanlardı hatırlıyor musun? o zamanda vardı ses.

Perşembe Cuma bi cevap vermediler, video çektim bende tekrar yazacağım.

Ürün bu: https://www.sileceksepeti.com/Ford-Focus-3-Silecek-Takimi-2012-2017-Bosch-Aerotwin-Plus,PR-276.html

En fazla 5 ay sonra bu halde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Olcay Sert yazdı:

benimkiler bi buçuk yıllık; ses yok denemez ama bu kadar da ötmüyor. silecek suyu olarak ne kullanıyorsun?

içme suyu + sonax konsantre kışın da derecesi en düşük ve en ucuz ne bulursam. fabrikanın taktıklarını 4 seneden fazla kullandım :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Ozan Kar yazdı:

içme suyu + sonax konsantre kışın da derecesi en düşük ve en ucuz ne bulursam. fabrikanın taktıklarını 4 seneden fazla kullandım :) 

ben eskiden sadece içme suyu kullanıyordum o zaman bi kaç içinde ses yapınca ustaya demiştim.

sessiz dedin gıcırdayan çıktı

usta hemen yollayalım garantiye deyip yenisini takmıştı

bi daha da kullanmadım sadece su, sesde olmadı sonrasında tabii. 

ama seninkininde olmaması lazım muhtelemelen değişim yaparlar diye umud ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Olcay Sert yazdı:

ben eskiden sadece içme suyu kullanıyordum o zaman bi kaç içinde ses yapınca ustaya demiştim.

sessiz dedin gıcırdayan çıktı

usta hemen yollayalım garantiye deyip yenisini takmıştı

bi daha da kullanmadım sadece su, sesde olmadı sonrasında tabii. 

ama seninkininde olmaması lazım muhtelemelen değişim yaparlar diye umud ediyorum.

aramadılar bugün de. pek ümitli değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Geçen gün hepsiburada da geziniyordum. 60cm silecek lastiği gördüm. Gıdıkladı beni aldım 2 tane. 15 TL kargo dahil. Bugün geldi. Öğlen paydosunda şöför tarafının lastiğini değiştirdim. Henüz takmadım daha arabaya. Yolcu tarafını akşam değiştiricem. Bakalım nasıl silecek çok merak ediyorum :D 

Nasıl olsa 1 takım silecek alacaktım çok çok 15 lira fazla vermiş olurum. 

http://www.hepsiburada.com/modacar-her-silecege-uygun-silecek-lastigi-60-cm-47d012-p-OTM47D012

Ogün Özemre tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
12.08.2017 - 17:49 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

Perşembe Cuma bi cevap vermediler, video çektim bende tekrar yazacağım.

Ürün bu: https://www.sileceksepeti.com/Ford-Focus-3-Silecek-Takimi-2012-2017-Bosch-Aerotwin-Plus,PR-276.html

En fazla 5 ay sonra bu halde.

Dün gece İstanbul'dan Ankara'ya geldim, sesin yanında silme performansı çok kötüydü. 1 sene olmadan silecekler çöp.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Kesinlikle RBW marka. Ben aldım çok mennunum. Hiç ses yapmıyor. Orjinal de alsanız 1 sene kullanacaksınız. Dikkat etmeniz gereken kısa olanın ucunun köşeye değmemesi. Onun da ayarı kolay. Değiyorsa sileceğin kolunun üstündeki plastik kapağı çıkarın, somunu çıkarın, sonra kolu çıkarın biraz yukarı ayarlayın daha sonra monte edin 

ford-focus-2-hb-sw-muz-silecek-seti-65cm43cm-26inc17inc-rbw.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...
03.05.2018 - 11:56 tarihinde, Çağdaş Kolcuoğlu yazdı:

Kesinlikle RBW marka. Ben aldım çok mennunum. Hiç ses yapmıyor. Orjinal de alsanız 1 sene kullanacaksınız. Dikkat etmeniz gereken kısa olanın ucunun köşeye değmemesi. Onun da ayarı kolay. Değiyorsa sileceğin kolunun üstündeki plastik kapağı çıkarın, somunu çıkarın, sonra kolu çıkarın biraz yukarı ayarlayın daha sonra monte edin 

ford-focus-2-hb-sw-muz-silecek-seti-65cm43cm-26inc17inc-rbw.jpg

Merhaba,

Kesinlikle Çağdaş beye katılıyorum.

Silpak' markadan sonra yıllardır kullanmama rağmen R.B.W Sileceklerini kullanmaya başladıktan sonra asla silpak markayı daha kullanmadım.

Fiyatları aynı sayılır. Hatta bazı satış yerlerinde R.b.w çok daha ucuz ve perfomans daha iyi.

Benim tavsiyem de R.b.w En azından denemenizi öneririm. 

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.