Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2004-2011 Focus 2 Silecek Tavsiyem

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Metal olanı demiyorsun değil mi? 

Silecekle birlikte 4 farklı kapak çıkıyor arabana göre onu ona sonra arabaya takıyorsun malum. 

Eğer o geçme kapağı diyorsan çıkardığımı yollayayım.

image.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bende silecek sepetini inceliyordum. Aerotwin var birde Aerotwin plus var. İkisinin arasındaki fark nedir acaba ?

İsmine bakıldığı zaman Aerotwin plus daha iyidir diye düşünüyor insan. Ancak aerotwin 85 tl. aerotwin plus 68 tl.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Eğer o geçme kapağı diyorsan çıkardığımı yollayayım.

Aynen geçme kapağı diyordum. Fazla ise yok demem vallahi. Kapaksız hem görüntü çok kötü oluyor hemde yerinden çıkıyor çok sık olmasada..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

İçinden çıkmıştır o artık ne yaptıysan :D Adresi ver bana yollayacağım. 

İçinden neredeyse 35 çeşit kapak çıktı baktım hiç biri benzemiyor, yanı başımda da çöp vardı sövdüm salladım içine :D Tamam yazıyorum özelden sağolasın :) 

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
27.07.2017 - 18:30 tarihinde, Serdar Eryürekli yazdı:

İçinden neredeyse 35 çeşit kapak çıktı baktım hiç biri benzemiyor, yanı başımda da çöp vardı sövdüm salladım içine :D Tamam yazıyorum özelden sağolasın :) 

Kapak şu an Sivas'ta :D Cuma'ya kadar gelir sanırım.

---

Silecekte şu ana kadar sorun yok düzgün siliyor ama uç kısımlar biraz su atıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapak şuan Sivas'ta [emoji3] Cuma'ya kadar gelir sanırım.
---
Silecekte şuana kadar sorun yok düzgün siliyor ama uç kısımlar biraz su atıyor.

Kapak bile sıcağa gelmek istemiyor eeee haklı. [emoji1]
Yalnız geçen 2 kere durup sileceği yerine oturttum, hiç çalışmadığı halde geri çıktı. Otoyolda uçacak gibi davranıyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapak bile sıcağa gelmek istemiyor eeee haklı. [emoji1]
Yalnız geçen 2 kere durup sileceği yerine oturttum, hiç çalışmadığı halde geri çıktı. Otoyolda uçacak gibi davranıyor.

Adana'da sanayide sevdiğimiz kardeşimiz var telefonunu vereyim :):)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Kapak bile sıcağa gelmek istemiyor eeee haklı. emoji1.png

Ben fırsat bulamadım yollamaya yalan yok :( Sadece yazın gelince buraya sağa sola bir sürü şey çıkıyor. Memlekette de 1 adet kargo şirketi var ona da aşırı kıl oluyorum :D PTT'ye verdim :P Kamyonla geliyor dinlene dinlene.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25.11 de almışım, yazdım az önce arkadaşımınkini değiştirmişsiniz benimkini de değiştirceniz mi dedim :D bakalım ne cevap gelecek. silmede bariz bir sorun yok ama bazen ses yapıyor.

@Yakup Çağatay hondaya filan gittiğimiz ne zamanlardı hatırlıyor musun? o zamanda vardı ses.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8/10/2017 - 01:32 tarihinde, Ozan Kar yazdı:

25.11 de almışım, yazdım az önce arkadaşımınkini değiştirmişsiniz benimkini de değiştirceniz mi dedim :D bakalım ne cevap gelecek. silmede bariz bir sorun yok ama bazen ses yapıyor.

@Yakup Çağatay hondaya filan gittiğimiz ne zamanlardı hatırlıyor musun? o zamanda vardı ses.

30 Nisan :yeah: 

--8 dakika sonra eklendi--
8/9/2017 - 23:23 tarihinde, Serdar Eryürekli yazdı:

Sorun değil Yakup aciliyeti yok. Sağolasın.

Şu an Seyhan'da :D Gayet hızlı gitmiş.

• Teşekkür 1
  • Şaşırmış 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.