Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Boya, koltuk koruma-film vs

SerdaR

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar aracı aldığımda herhangi bir uygulama yaptırayım mı? Mesela motor kaputu ve tamponu taş izlerinden korumak için şeffaf film uygulaması gibi, boya koruma vs bunlar nerelerde yapılır kaça yapılır bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmisiniz. Benim bildiğim markalar ziebert ve sonax başka var mı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boya koruma iyi yerde yapılırsa faydalı olur sanırım. Ama teknik olarak sıfır araca yapılmalımı yapılmamalımı bilemem. Samet daha detaylı bilgi verir bu konuda. Fakat ön kaput için şeffaf film uygulamasını tavsiye ederim. Taş izleri vs. için çok yerinde olur.

Siparişi verdinmi kesin olarak Serdar. Hayırlı olsun diyelimmi F3

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abim yine karar senin ama çok titizsen kaput koruma filmi olabilir.

Diğer boya koruma gibi kimyasallara ben açıkcası güvenemiyorum :) Ama yine de yaptır sıkıntı yok :)

Bu dediğim film kapıların eşiklerine yanı tüm alt kısımlarada oluyor ama sonradan biraz belli olabiliyor koyu renkse araç birde.

Yani tercih yine senindir..Ben şunu yap diyemem açıkcası :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç sıfır, zaten yapılacaksa hemen yaptîrmak gerekiyor şeffaf filmi, çizik ezik olduktan sonra bi anlamı yok. Fiyatı ne kadardır şeffaf filmin pek pahalı bişey değildir ellaam

hediye boya koruma yapalım derlerse yaptırmayın , hare bırakırlar full ben sizin yerinizde olsam aracı teslim aldıktan sonra 1 ay beklerim , ondan sonra paraya kıyarak düzgün bi uygulama merkezinde yaptırırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.