Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Madmax5 - RockerRoller - Usta Aşıklar

Tevfik

Önerilen Mesajlar

sagolda....akşama o satış müdürü bizim forumda üye annesiyle ilgili okuduklarından sonra olacakları sen hesapla düzelt istersen....gerçekten böyle durum....ayıp olucak çok....yoksa bossa söle düzeltsin o okısımları gerçekten kötü şeyler olmasın....

ha bu arada sen hala yayan ve tabanway cebinde akbil gibi bişile yolculuk ediyorsun......ama ben 2010 hb simsiyah...109 tcdi tit....arabamda sony teybimle müzik dinliyorum........naberrrrrrrrrrrrrrrrrr..........sen dolan anam dolan.....

Silemem,çünkü düzeltme işlemi yapılamıyor bir mesaj sonrasında...Hem sen o satış müdürü dememişsinki,beni kandırdın,başımı belaya soktun,suçlu sensin... :naughty:

Eski kasa Focusun heryerine binsen ne olur,hiçte kıskanmıyorum...İstesem hemen alırım Kum gri 115 Ps Titanyum x Fullü..Ama beklicem sana inat..Tabanwaylıda diilim,altımda kedi kadar çevik,100 beygirlik clio var,herbişiyide var,kliması,abs si falan...beklicem,inadına Sonyli Focus... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hımmmmm....ben uyardım akşama girme istersen foruma....hatta kaydını sildir....adam belalı bir tip cünkü....hangi dizden istersin sana bi kıyak yapalım....

clio mu.........inanmıyorum ya.......şu patlak gözlü farları olan arabamı...hey allahım....sen focusa kurban ol alırmış ta bilmemne...sen alsan alsan ELARABASI alırsın ona binersin...............:naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hımmmmm....ben uyardım akşama girme istersen foruma....hatta kaydını sildir....adam belalı bir tip cünkü....hangi dizden istersin sana bi kıyak yapalım....

clio mu.........inanmıyorum ya.......şu patlak gözlü farları olan arabamı...hey allahım....sen focusa kurban ol alırmış ta bilmemne...sen alsan alsan ELARABASI alırsın ona binersin...............:)

Ulen şeytan diyor git al sonysiz focusu,çek fotoları koy buraya... :naughty: Ama yoook,gaza gelmicem,beklemedeyim merkez.... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aksam mesaj temizleme işlemi olacak. Son son okuyun bunları :naughty:

Ya zaman geçiriyoruz işte Yakup,ne yapalım,donanımı zenginleşir diye beklemeye geçtik,pause modundayız,o arada da böyle geyik çeviriyoruz...Sil tabii,sonuçta asıl konulardan konuşulmaya devam etsin ama insanlar arada sıkıntıdan yazar bööle şeyler.. :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman onlarda konussun....iki kelime yazsınlar maymunmu oynuyor burda.......alla alla.......okuyan adam nazikçe emege teşekkür eder...trene bakar gibin bakmaz...herkes bişiler yapıyor bilgi eglence sudur budur onlar napyıor hiç hazıra kon...bakın bakın git........forum böyle oluşur paylaştıkça ve paylaşıldıkça...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman onlarda konussun....iki kelime yazsınlar maymunmu oynuyor burda.......alla alla.......okuyan adam nazikçe emege teşekkür eder...trene bakar gibin bakmaz...herkes bişiler yapıyor bilgi eglence sudur budur onlar napyıor hiç hazıra kon...bakın bakın git........forum böyle oluşur paylaştıkça ve paylaşıldıkça...

Senin yazdıkların boş olunca kızdı admin,hep senin yüzünden madmax,suçlu sensin...Beni de kirli emellerine alet ediyorsun,gencecik bir kızın hayatıyla oynuyorsun,hemde uluorta...Geneleve,şey pardon genel sohbet bölümüne düşüreceksin beni sonunda... :guitar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

allah muhabbetinizi artırsın..:sofeer: gerçekten takip ediyorum sizi zevkle ama..:P yeni tarama yapıp gelenleri uzaklaştırır..:) boss doğru söylüyor

Tamam tamam sustuk, hadi aşkım biz aşk sayfamıza gidelim,akşam oradan devam edelim,fotoğraflarımı da koyarsın hem :guitar:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.