Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bir dakika şu cümleyi dikkatli okumak istiyorum..

Alıntı

Tekno Paket (Manuel araçlarda ve Smart Paket ile sunulmaktadır) 4500 TL (Temmuz)

•  
  •  

Tekno'yu alırsak smart da içinde mi olacak ?

Eğer değil ise cümlenin şöyle olması gerekmez miydi? Smart paketi üzerine sunulmaktadır...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

A3 almayı düşünen varsa bayiiden fiyat alın kasa değişimi geldiği için acayip fiyatlar veriyorlar,

boşun dolusu 1.4T Stronic için 60000tl fiyat almıştım haziranda şuan dahada düşmüş olabilirler.

bu araçta progressive+dynamic paket vardı yani liste fiyatı yazan araça ilave olarak 5000euroluk donanım.

onlarda:

Xenon plus

Radio Concert

iPod Arayüzü

Arka Park Sensörüü

Elektrikli Katlanır Ayna

4 kollu çok fonksiyonlu deri direksiyon

sürücü bilgilendirme sistemi

Aliminyum jant(16" 6 kol)

Ön sis farları

Ön kol dayama

İç ışık paketi

Manuel yükseklik ayarlı sürücü ve yolcu koltuğu

Bu haliyle bile focus titanium kadar dolu değil tabi ancak diğer her konuda focus nere a3 nere bence. Bakım ve parça masrafı pahalı olur diye aldırmadı bizimkiler bana :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir üst segmente favorim kesinlikle 525 xd :D :D Renk, donanım, model yılı, tekerleği, cartu curtu hiç önemli değil. 525 xd olsun.

+1907.. 525Xd .. Hele ki SW olarak çok şekil karizma ve efsane olmaya aday. Kızılaydan dağıtılan 520d beyaz yerine 10-15 bin TL farkla her türlü tercih edilir.

Tekno'yu alırsak smartda içindemi olacak ?

Eğer değil ise cümlenin şöyle olması gerekmezmiydi? Smart paketi üzerine sunulmaktadır...

Haklısın.. İfade bozuk ama birbirimizi yemeyelim fordun bir paketi diğeri içinde bedava verdiği nerde görülmüş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu yeni gelen araçlardan sonra şimdi biz gidip cafcaflı ekran ile sony teybi ve sony hoparlörleri aracımıza taktırabiliriz. Yedek parça olarak ta gelecektir doğal olarak. Araçları satmaya gerek görmüyorum ben.

Arabamı da satacaksam bir tek Focus 3 Ecoboost almak için satarım. 1,0 veya 1,6 ecoboost olmasının hiç bir önemi yok. Ecoboost olsun yeter şimdilik.

Audi A4 için yapılan yorumların hiçbirisine nedense katılamıyorum. A4 den acayip derecede nefret ediyorum. O arabada Audi havası malesef yok. Ayrıca bir önceki kasa A4 ile Seat'ın exeo sunu yan yana koysalar aynı. Bunun da böyle olacağını düşünüyorum. Yani karizması yerlerde olan bir otomobil bence. C segmentinin en dinamik, en genç, en hareketli tasarımı yine focus ta. D segmenti için bişey diyemem. Zevk ve konfor için alınacaksa BMW 3 alır geçerim bir tarafa. Kimsede sesini çıkartmaz. Bir üst segmente favorim kesinlikle 525 xd :D :D Renk, donanım, model yılı, tekerleği, cartu curtu hiç önemli değil. 525 xd olsun.

Edit:252 değil 525 :D :D

A4 ve BMW 3 D sınıfıdır. BMW 5 focustan 2 üst sınıfta. Focusun rakibi A3, BMW 1 ve Mercedes yeni A serisidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

+1907.. 525Xd .. Hele ki SW olarak çok şekil karizma ve efsane olmaya aday. Kızılaydan dağıtılan 520d beyaz yerine 10-15 bin TL farkla her türlü tercih edilir.

SW 525xd bildiğin cenaze levazımatçısı arabası yaa.. o ne abi öyle? :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

silllllll küserim ama haberin olsun... ^_^

O zaman bende küsüyorum, konularda hala alakasız şeylerle konuyu değiştirenlere ve dalga geçer gibi sen düzenlersin diyenlere :)

sanki para kazanıyoruz da keyif yapıyoruz biz :) hatta bacak bacak üstünde; bir elimizde kokteyl bir elimizde mouse :)

bilmem şimdi anlatabildim mi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman bende küsüyorum, konulara hala alakasız şeylerle konuyu değiştirenlere ve dalga geçer gibi sen düzenlersin diyenlere :)

sanki para kazanıyoruz da keyif yapıyoruz biz :) hatta bacak bacak üstünde; bir elimizde kokteyl bir elimizde mouse :)

bilmem şimdi anlatabildim mi :)

genç adminler rahatsız...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekno'yu alırsak smartda içindemi olacak ?

Eğer değil ise cümlenin şöyle olması gerekmezmiydi? Smart paketi üzerine sunulmaktadır...

Tekno Paket almak istiyorsan önce Smart Paket almak zorundasın demek oluyor....Özetle Tekno paket almak istiyorsan 4.500 TL Tekno Paket + 1800 TLSmart Paket fiyatı olmak üzere 6300 TL vermek zorundasın....Normal bence....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekno Paket almak istiyorsan önce Smart Paket almak zorundasın demek oluyor....Özetle Tekno paket almak istiyorsan 4.500 TL Tekno Paket + 1800 TLSmart Paket fiyatı olmak üzere 6300 TL vermek zorundasın....Normal bence....

O cümle'den benim türkce bilgim ile onu çıkartamıyorum. Fakat ne demek istediklerini biliyoruz o da tahminen.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakupcum,titanyum donanımda sunulmaktadır dediğinde Titanyum X paketi alırsam araba Titanyum olacak diye mi anlıyorsun? Önce Titanyum donanımı alki ben de sana o paketi satayım diyor...Anlatabildim mi?

Farkındayım bunların ama o cümleyi anlam olarak oku donanım mantığı ile düşünme diyorum bende..Bildiğin hatalı cümle :) Arayıp itiraz edelim değişirler :D

arasam mı :kıhkıh: Şimdiye kadar 2 defa bu tür cümle ve eksik/hatalı donanımları düzelttirdim..(Çağrıdan sonra düzeltip tekrar aradılar)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.