Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Isıtmalı ön cam seçeneğini göremedim..? Style pakette var mı acep?

Önceki Style Pluslarda dahi bu ve aktif şehir içi güvenlik vardı şimdi Titanium X hatta Smart pakette dahi yok. :)

Dikkatli bakmakta fayda var.

Güvenlik ekipmanları tekno pakette yer almaktadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dikkatli bakmakta fayda var.

Güvenlik ekipmanları tekno pakette yer almaktadır.

senin yazdığında Isıtmalı silecek yazmışsın.

Kendi sitesinden baktım az önce tekrar evet varmış.

Manuel araçlarda tekno paket içerisinde yeralmaktadır yazıyor ama sadece titanium donanım ın paketinde diyor

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

senin yazdığında Isıtmalı silecek yazmışsın.Kendi sitesinden baktım az önce tekrar evet varmış.Manuel araçlarda tekno paket içerisinde yeralmaktadır yazıyor ama sadece titanium donanım ın paketinde diyor

Benim yazdığım ayrı birşey o ayrı birşey...Isıtmalı meme ap ayrı birşey..Adı üstünde..

Kontrol edip onu da ekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim yazdığım ayrı birşey o ayrı birşey...Isıtmalı meme ap ayrı birşey..Adı üstünde..

Kontrol edip onu da ekliyorum.

Isıtmalı meme silgeç suyunu ısıtıp donmasını önleyen zamazingo oluyor demekki.

Adı çok güzelmiş ama ısıtmalı meme :) Türkçeyi seviyorum türk insanı gibi şakacı :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam Yakupçum da bu ne saçma bir üretim stratejisi? Benim anlamadığım, US üretimlerinde powershift-manuel ayrımı donanım açısından yokken neden avrupa üretiminde böyle yapılıyor? US'de yapıldığına göre bunun teknik zorunlulukla alakası yok.. hani powershift'in elektrik sistemiyle bunlar uyuşmuyor gibi birşey diyemezler.. mantıklı hiçbir açıklama getiremiyorum..

solon: Benzer bir uygulamayı renault visio sistem adı altında edc'li araçalrında sunarken ford'un böyle bir uygulamaya gitmemesi insanı bir kez daha düşündürüyor ve focus almaktan uzaklaştırıyor. Sonuçta hemen hemen aynı paraları ödeyip aynı teknolojiden yararlanamama bazıları açısından sorun olmayabilir ama bana göre önemli bir sorun:-(
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

solon: Benzer bir uygulamayı renault visio sistem adı altında edc'li araçalrında sunarken ford'un böyle bir uygulamaya gitmemesi insanı bir kez daha düşündürüyor ve focus almaktan uzaklaştırıyor. Sonuçta hemen hemen aynı paraları ödeyip aynı teknolojiden yararlanamama bazıları açısından sorun olmayabilir ama bana göre önemli bir sorun:-(

Bu sebeple ücret az alınıyor veya sunulmuyor..Firma bunları çok taksa zaten sunar yani umrumda değil 5-10 kişinin beğenip beğenmemesi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Isıtmalı meme silgeç suyunu ısıtıp donmasını önleyen zamazingo oluyor demekki.

Adı çok güzelmiş ama ısıtmalı meme :) Türkçeyi seviyorum türk insanı gibi şakacı :)

serhat cok bıdıbıdı yapıyorsun ceza olarak şuanda ne dinliyorsunuza en az 3 parça koyman cezan var...cok atıp tutuyon ses konusunda görelim neler dinilyo bu amcaoğlumuz...hade bakem...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

serhat cok bıdıbıdı yapıyorsun ceza olarak şuanda ne dinliyorsunuza en az 3 parça koyman cezan var...cok atıp tutuyon ses konusunda görelim neler dinilyo bu amcaoğlumuz...hade bakem...

Abi serhat değil bu arada ferhat ama sen istesen serhat diyebilirsin.Koydum bu gün dinlediğim bir kaç parça o bölüme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi Bora'ya araba bakıyorum da

63.335 TL Titanium 1.6 115 BG Dizel 4K

2.000 TL Şeker kırmızı farkı

5430 TL X Paket farkı

4500 TL Tekno paket farkı

1800 TL Açılır tavan farkı

Toplamda ne etti?

77.065 TL (Vay beeee)

Bu arada anlamadığım bir nokta var.

Smart paket Titanium için alınıyor, ama içindeki Sony ses ünitesi dışında herşey standart olarak var zaten, yani o pakette sadece ekstradan Sony alınmış olacak.

E Sony PS araçlarda +900 TL, ama ben Titanium aldıysam ve düz vites ise Smart paket ile 1800 TL'ye almak zorundayım (mı?)

Diğer bir deyişle Sony'nin Titanium'larda standart gelmesi lazım, ya da 900 TL'ye alınabilmesi.

Kaçırdığım bir şey mi var?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi Bora'ya araba bakıyorum da

63.335 TL Titanium 1.6 115 BG Dizel 4K

2.000 TL Şeker kırmızı farkı

5430 TL X Paket farkı

4500 TL Tekno paket farkı

1800 TL Açılır tavan farkı

Toplamda ne etti?

77.065 TL (Vay beeee)

Bu arada anlamadığım bir nokta var.

Smart paket Titanium için alınıyor, ama içindeki Sony ses ünitesi dışında herşey standart olarak var zaten, yani o pakette sadece ekstradan Sony alınmış olacak.

E Sony PS araçlarda +900 TL, ama ben Titanium aldıysam ve düz vites ise Smart paket ile 1800 TL'ye almak zorundayım (mı?)

Diğer bir deyişle Sony'nin Titanium'larda standart gelmesi lazım, ya da 900 TL'ye alınabilmesi.

Kaçırdığım bir şey mi var?

Eski titaniumlarda vardi,yenilerde ne yazik ki smart paketin icinde bu ozellikler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.