Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Uefa Avrupa Ligi Temsilcimiz Fenerbahçe'nin Rakipleri Belli Oldu

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi’nde C Grubu’nda Fransa’dan Olympique Marsilya, Almanya’dan B.Mönchengladhbah ve Kıbrıs Rum Kesimi’nden AEL Limassol ile eşleşti.

Tebrik Eder,Başarılarının Devamını Dileriz

FA Avrupa Ligi’nde grup kuraları, Monte Carlo’nun başkenti Monako’da çekildi. Kura çekiminde Fenerbahçemizi Dış İlişkiler Müdürümüz Turgut Acar temsil etti. Kuraya ikinci torbadan giren Fenerbahçe C Grubu’nda, geçen yıl Fransa Kupası’nı alan Olympique Marsilya, Almanya’dan B.Mönchengladhbah ve Kıbrıs Rum Kesimi takımı AEL Limassol ile eşleşti.

UEFA Avrupa Ligi gruplarında toplam 48 takım mücadele edecek. 4’erli 12 grupta her takım, iç saha ve dış saha olmak üzere toplam 6 maç yapacak. UEFA Avrupa Ligi’nde 20 Eylül’de başlayacak grup maçları, 6 Aralık’ta sona erecek. Gruplarında ilk 2 sırayı alacak 24 takım 2. tura yükselecek. Şampiyonlar Ligi gruplarında 3. sırayı alacak 8 takımın da katılımıyla birlikte, 32 takımla elemeli 2. tur maçları oynanacak. Final, 15 Mayıs 2013’te Amsterdam’da Arena Stadı’nda oynanacak. Çekilen kura sonucu gruplar şöyle oluştu:

Diğer Gruplar

A GRUBU

Liverpool (İngiltere)

Udinese (İtalya)

Young Boys (İsviçre)

Anzhi (Rusya)

B GRUBU

Atletico Madrid (İspanya)

Hapoel Tel-Aviv (İsrail)

Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)

Academica (Portekiz)

C GRUBU

Marsilya (Fransa)

FENERBAHÇE

Mönchengladbach (Almanya)

AEL Limassol (Güney Kıbrıs)

D GRUBU

Bordeaux (Fransa)

Club Brugge (Belçika)

Newcastle United (İngiltere)

Maritimo (Portekiz)

E GRUBU

Stuttgart (Almanya)

Kopenhag (Danimarka)

Steaua Bükreş (Romanya)

Molde (Norveç)

F GRUBU

PSV Eindhoven (Hollanda)

Napoli (İtalya)

Dnipro (Ukrayna)

AIK Stockholm (İsveç)

G GRUBU

Sporting Lisbon (Portekiz)

Basel (İsviçre)

Genk (Belçika)

Videoton (Macaristan)

H GRUBU

Inter (İtalya)

Rubin Kazan (Rusya)

FK Partizan (Sırbistan)

Neftçi (Azerbaycan)

I GRUBU

Lyon (Fransa)

Athletic Bilbao (İspanya)

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

Hapoel Kiryat (İsrail)

J GRUBU

Tottenham Hotspur (İngiltere)

Panathinaikos (Yunanistan)

Lazio (İtalya)

Maribor (Slovenya)

K GRUBU

Bayer Leverkusen (Almanya)

Metalist Kharkiv (Ukrayna)

Rosenborg (Norveç)

Rapid Wien (Avusturya)

L GRUBU

Twente (Hollanda)

Hannover (Almanya)

Levante (İspanya)

Helsingborg (İsveç)

2012-08-31_rakipler446.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu fenerden bir cacık olmaz :(

Ben basket takımından kombine alacağım :)

futbol ciddi gerilemede ve 3 temmuz bunu daha da belirginleştirdi. Şuna bakın Uefa gruplarına bile kalamadı diğer temsilcilerimiz. ŞLden elenen uefaya gitmese belki FB de grupları geçemezdi. Korkarım bu sene GS ve FB başarılı olamazsa 2 sene sonra direk ŞLne giremeyiz ve günümüz futbolunda bizim eleme geçip ŞLne gitmemiz zor görünüyor..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başarılar dilerim, inşallah iç çekişmelerine bir son verip gücünü ortaya koyar ve gruplardan çıkar. Kağıt üzerinde başedemeyeceği takımlar değiller ama Ahmet'inde dediği gibi bu grupta rakibi kendisi Fenerbahçe'nin, sonuncuda olabilir, lider olarakta çıkabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

2-0ı koruyamayan ancak 2. sınıf bir takımdır.

Berbat ve rezil ötesiyiz yuhh..ir daha da Fener maçı seyretmem

2-0 ı koruyamamak Fenerin sucu degil Aykut kocamanin sucu Alex bile cikarken suratindan belliydi. Sowu cikardi o futbolun me oldugunu bilmeyen bienvenuyu aldi mehmet topuzu sag acik oynatti adam oynamamis sag acik ya. Aykut Kocaman teknik direktorlukten anlamiyor. Bu aralar ne kadar sevmesemde Fatih Terimin futbolunu begeniyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla billa , rüya gibi goller atarken , bütün mahalleye dinlettim , 94 te yediğimiz gole bakın yaa...

sen gidipte taş gibi luganonun yerini bekir tutamaz ...

bienvenünün pozisyonunda ben olsam gol olurmu olmazmı bilemiyorum ama kesin kaleyi tutan şut çekebilirdim ...

sen sow'u ne çıkartıyorsun , sow sakatta olsa , tek bacaklaada koşşa , pozisyonu buldumu çakar , bienvenü kim ya , şu takıma tek yararını görmedim ...

Alex bekire minareci gibi topu dikiyor diye kızıyor , yandan aykut hadi hadi oynayın diyor , ulan ona alex değil sen kızacaksın ...

Adam gazını almış , 2 li mücadeleye giriyor , orta sahada top kazanıyor sen ne çıkartıyorsun Alexi ....

Valla Aykut kocamanı severim , severdim ama ; Fatih Terimden de tiksinirdim , Ama Türk teknik direktörler içinde başkada adam yok .......

Zico yu geri gelsin ....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2-0 ı koruyamamak Fenerin sucu degil Aykut kocamanin sucu Alex bile cikarken suratindan belliydi. Sowu cikardi o futbolun me oldugunu bilmeyen bienvenuyu aldi mehmet topuzu sag acik oynatti adam oynamamis sag acik ya. Aykut Kocaman teknik direktorlukten anlamiyor. Bu aralar ne kadar sevmesemde Fatih Terimin futbolunu begeniyorum.

tabii tabii... Takım takım değil ki.. Bizim fakültedeyken yaptığımız halı saha maçları gibi iyi oynayanalara çıkın oynayın demişler sanki. Herkes birbirinden çok uzak. Adam gibi paslaşma yok top saklama yok. Aykut öyle güzel değişiklikler yaptı ki Marsilya 2 gol buldu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.