Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Yeni Ford Focus, 2012 yılında Dünyanın En Çok Satan Aracı

• Focus, 2012'nin ilk 7 ayında dünya çapında 500.000 adetten fazla satış gerçekleştirdi -Avrupa'nın 153.400 aracı dahil-
  • Ford, toplam 10 milyondan fazla Focus (Tüm Focus'lar) modellerinin sattı - 5,6 milyon'u Avrupa -

Yeni focus bu peryodda tüm marka ve modellere göre en çok satan aracı oldu.

Focus en dişli rakipleri Corolla ve Golf'ü geçerek 522.821 bin araç sattı. (Ocak-Temmuz)

Focus 1999 yılında ''Yılın Otomobili seçilmişti'' :P

Yeni Focus ile sunulan önemli yenilikler; Aktif Şehir içi güvenlik sistemi, Aktif Park Asistanı , Şeritten Çıkma Uyarısı, Şeritte tutulması Yardımı, Trafik İşareti Tanıma, Otomatik Uzun Far Asistanı , Sürürü Uyarı Sistemi ve Adaptif Cruise Control.

Bu yıl, Ford 250PS Focus ST ve Yılın Motoru Seçilen 1.0 ecoboot Motorlu Focus'ları Yollara indi :yeah:

Sıfır emisyon sunan Focus Electric -Ford'un tüm zamanların ilk elektrikli binek otomobili- 2013 yılında satışa sunulacak.

Saarlouis Fabrikasından 18.11.2010 tarihli üretim Fotoğrafı: (Nerdeyse ilklerden)

56_4743_HR.jpg

Bu da son Fotolarda :)

558543_433919273317775_186431875_n.jpg

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

media.ford.com isimli FORD resmi medya sitesinde bu ibare geçiyor.Rakamları yazmışlar 2012 ilk yarının en çok satan modeli diyorlar.

Rakamları yazmışlar IHS ye göre 2012 ilk yarıda 489616 focus ve en yakın takipçi olarak 462187 corolla satılmış tüm dünyada

http://media.ford.co...rticle_id=36997

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rakam tutmadığı için söyledim.

Normal, Ağustos dahil değil benim yazdıklarımda.Verdiğin canlı olabilir.

Avrupada ki kriz belli değil mi rakamlara bak tepe aşağı gitmiş 2012 de .

Benim yorum ile ne alaka, anlamadım. Avupa nufusü ile Dünya bir değil sadece rakam herşeyi göstermeyebilir.

avrupa satış rakamları başlığımızda aylara göre detaylı inceleme yapılıp daha sağlıklı sonuç alınabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.