Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şampiyonlar Ligi Temsilcimiz Galatasaray'ın Rakipleri Belli Oldu

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yok mu beni daveet eden :) hem şirketinin reklamını yapmış olacak :P oh mis :)

Şundan şöyle bir 10-15 sene önceki sektör şartları olsaydı, Eczanemiz sponsorluğunda giderdik oraya Ykp :D

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şundan şöyle bir 10-15 sene önceki sektör şartları olsaydı, Eczanemiz sponsorluğunda giderdik oraya Ykp :D

Alla allaaaa :) şimdide gideriz ya ben sana araba bulayım güzel indirimli 2000 tl gibi sen bilet al :zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu hakemlerle mi ? bak bu haftanın da en kötü hakem takımı seçilmezse neyim.

Abi takım takır takır oynuyor, taraftar inanılmaz destekliyor, top ceza alanına geliyor adamda yaratıcılık yok.

Geçmişinden beri beğenemedim bu adamı,bugün yine yaptı yapacağını... Kaç topu ezdi bugün yahu...

Hakemler iyi değildi bugün ama Gs'nin gol yollarında önünü kesecek kadar da kötü değillerdi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi takım takır takır oynuyor, taraftar inanılmaz destekliyor, top ceza alanına geliyor adamda yaratıcılık yok.

Geçmişinden beri beğenemedim bu adamı,bugün yine yaptı yapacağını... Kaç topu ezdi bugün yahu...

Hakemler iyi değildi bugün ama Gs'nin gol yollarında önünü kesecek kadar da kötü değillerdi....

O zaman sen önünü görememişsin :) akşam bir daha izle ofside'ları felan. ön nasıl kesilir bak bakalım 20 kez fual yapıp cezasını kesmeyerek mi. soğutulmasına yardım ederek mi. neyse olan olmuş. ben bir oyuncunun beceriksizliğine üzülmem, haksızlığa tahammülüm yoktur. yenilsin böyle oynasın yenilsin sorun değil ki. başarı yakalamak kolay değil ne mazisi var bu takımın.. hayal gücü ile şişiriyorlar sadece.. göz var nizan var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

neyse olan olmuş. ben bir oyuncunun beceriksizliğine üzülmem, haksızlığa tahammülüm yoktur. yenilsin böyle oynasın yenilsin sorun değil ki. başarı yakalamak kolay değil ne mazisi var bu takımın.. hayal gücü ile şişiriyorlar sadece.. göz var nizan var.

:claps: süper yorum....

Bu arada Braga'nın hakkını teslim etmek lazım. Takım nasıl olunur bizim Fener izlesinde ders alsın. Çok iyi kontraya çıkıyorlar. Paslaşmalarda adamların boşa kaçışları çok iyiydi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fatih Terimin teknik taktik bilgisi 10 üzerinden maximum 2... Rieradan sol bek olmiycağını ilkokula giden çocuk biliyor.. 2 gol de onun hatası.. Fatih terimin iyi yaptığı tek şey "gaz vermek". onun dışında boş bi adam..

Ha diyceksiniz ki uefa kupası vs.. O takımda Hagi gibi bi beyin vardı. Şimdi yok.. Ve futbol çok değişti.. Köpek gibi koşmak bi işe yaramıyor. (tr liginde yarar çünkü Shuster reyizin de dediği gibi tr de 1960ların futbolu oynanıyor) Pozisyon bilgisi ve disiplin futboldaki en önemli şey. Ama bunlar gs de yok.. Braga nın gs den en büyük farkı da işte buydu.. Ve benim son birkaç yıldır gördüğüm en iyi kontraya çıkan takım Braga...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Furkan sana katılmıyorum. Gs köpek gibi mi koşuyor ? kusura bakma hiçbirine katılamıyorum.

Son cümlen hariç.

Reira'nın asıl yeri orası,geçmişine iyi bak bi ;) demekki sizin çocuklar geri kalmış takipte ve bence en iyi oyununu oynadı nerdeyse. Hata yapması yeri olmaması anlamına gelmez tamamına bak oyunun

Gerçekçi durum şu, planlanan takımdaki ufaluji,hamit ve engin olsaydı bununla birlikte formda melo ve elmander..

Sen bunları diyemeyecektin 2-3 ay olmadı 5 ay daha sabret bu yazını tekrar okuyalım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman sen önünü görememişsin :) akşam bir daha izle ofside'ları felan. ön nasıl kesilir bak bakalım 20 kez fual yapıp cezasını kesmeyerek mi. soğutulmasına yardım ederek mi. neyse olan olmuş. ben bir oyuncunun beceriksizliğine üzülmem, haksızlığa tahammülüm yoktur. yenilsin böyle oynasın yenilsin sorun değil ki. başarı yakalamak kolay değil ne mazisi var bu takımın.. hayal gücü ile şişiriyorlar sadece.. göz var nizan var.

Yakup haksızlığa karşı tahammülsüzlüğün umarım sadece gsnin aleyhine olan haksızlıklar için değildir.. Benim de yok tahammülüm ama ben kendi oyuncum da yapsa bunu küfrediyorum. Mesela dün kendini yere atan Olcay'a 14 dk falan küfrettim..

Manu maçında penaltınız verilmedi, bu maçta pek haksızlık görmedim ben ama varsa bile aklıma şu atasözü geliyor.. Alma mazlumun hakkını çıkar aheste aheste.. (burak yılmaz)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.