Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şampiyonlar Ligi Temsilcimiz Galatasaray'ın Rakipleri Belli Oldu

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Galatasaray'a Şampiyonlar Ligi'nde başarılar diliyorum. Yüzümüzü yere çevirmeyeceğine şüphem yok. Ne de olsa Avrupa Fatihleri..

Fenerbahçe'ye UEFA Avrupa Ligi'nde başarılar. Onlar da ŞL'ye kalsalar iyiydi ama olmadı maalesef.

Bursaspor deneyimsizliğin ve beceriksizliğin kurbanı oldu. 3-1'in rövanşında 4-1 pek hoş olmadı..

Trabzonspor'a ise söyleyecek laf bulamıyorum. Hani bir şarkı var ya "Nasıl anlatsam, nerden başlasaaaamm..mmmm.. Bodrum Bodruuum"... Kendisinin mutlak favori gösterildiği bir karşılaşmada rakip takıma karşı bu kadar çaresiz olmak, gol yollarında bu kadar etkisiz olmak... Yazık diyorum başka da bir şey diyemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Galatasaray'ıma yürekten başarılar dilerim. Bu gruptan çıkarız Allah'ın izniyle, çıkmalıyızda zaten.

Aynı dileklerle Fenerbahçe'yede Avrupa liginde başarılar dilerim, keşke onlarda ŞL'de olsaydı. Bursa ise elindeki turu verdi adeta, çok yazık etti. Trabzon o takıma nasıl elendi enteresan gerçekten. Takımlarımız çok erken havlu attılar bu sene. O yüzden GS ve FB'ye büyük iş düşüyor ülke puanı açısından yoksa şampiyon takımımız bile ön eleme oyanayıp ŞL'ye girecek.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

büyük takım olmak böyle birşey işte adımız yetiyor ingilizlere bizi iyi bilir onlar :) . birde arenaya yazdık mı welcome to the hell diye tamamdır

Korkmaları normal tabii.. 2 Leedsli bıçaklanıp öldürüldüğü için ;) ..

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fenerlidir onu yapan belki de :yeah:

Bu tür olayları camilara yansıtmak içi boş geliyor.. Tıpkı Fb,bjk olayları gibi..Bu tür şeyler kişiyi bağlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fenerlidir onu yapan belki de :yeah:

Bu tür olayları camilara yansıtmak içi boş geliyor.. Tıpkı Fb,bjk olayları gibi..Bu tür şeyler kişiyi bağlar.

Adamlar GSli hapis cezası da aldılar. Bunlar bayrağımıza hakaret etti, kızlarımıza sarktı falan dediler ama yine de ceza aldılar.

Sonuç olarak biz bağlamaz diyoruz (sadece GS değil her takım aynı onlar bir avuç bilmem ne falan ) ama avrupalı bunu kabul etmiyor işte. standart diye bir kavramları var. Türkiyeye ingiliz taraftar olarak gelirsen öldürülme ihtimalin var . Adamlar buna bakıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamlar GSli hapis cezası da aldılar. Bunlar bayrağımıza hakaret etti, kızlarımıza sarktı falan dediler ama yine de ceza aldılar.

Sonuç olarak biz bağlamaz diyoruz (sadece GS değil her takım aynı onlar bir avuç bilmem ne falan ) ama avrupalı bunu kabul etmiyor işte. standart diye bir kavramları var. Türkiyeye ingiliz taraftar olarak gelirsen öldürülme ihtimalin var . Adamlar buna bakıyor.

Baksın tabi ki ama bizim kendi içimizde bak bu gs'li dememiz doğru mu ?

Ben bundan bahsediyorum, Avrupalı bazı şeyleri yerli yersiz saçma algılayabiliyor.Tıpkı bizimkiler ona saçma gelmesi gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi sportif anlamda korkmaktan bahsetmiştim. ^_^ tabiki yapılan davranışı tasvip etmiyorum. onlarında nefret dolu başlıklarını hiç unutamıyorum :angry: . birde şu gerçek var ingiliz holiganlar içince çok sapıtıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olay sonrası Fatih Terim, keşke maçı kaybetseydik de o 2 kişi hayatta olsaydı demişti. Bu tür olaylar, birçok yerde oluyor. Her takımın değişik profilde taraftarı var, ayrıca ingilizler nerdeyse gittikleri her deplasmanda olay çıkarırlar zaten. Tarihin en kanlı holiganlarıda kendileridir, önce aynaya baksın onlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüyaya bak sen :)

Ferdinand'ın TT Arena rüyası!

Manchester United'ın yıldız futbolcularından İngiliz stoper Rio Ferdinand, önceki gün çekilen UEFA Şampiyonlar Ligi kurasının etkisinde kaldı.

* MYNET SPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN

* MYNET SPOR'U TWITTER'DAN TAKİP EDİN

Gördüğü rüyayı Twitter'dan paylaşan Rio Ferdinand, takipçileri tarafından sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Barcelona'yı Türk Telekom Arena'da yendiklerini takipçileriyle paylaşan Ferdinand, "Bu sabah çok tuhaf bir rüya gördüm. Barcelona'ya karşı Galatasaray'ın stadında (düşmanca bir atmosferde) oynuyorduk. Braga ve Cluj taraftarları bizi destekliyordu. Maçı 5-3 kazandık. Hatta George Best hat-trick yaptı" dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.