Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Hız Sabitleyici Devreye Girmiyor

Ahmet Salih

Soru

kardeşim şu anda yolda ve trabzona doğru gidiyor ( bu arada yollar çok kalabalıkmış) az önce telefonda abi hız sabitleyici devreye girmiyor dedi. hız sınırlandırıcı devreye giriyormuş ama sabitleyici girmiyormuş... daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadık, acaba sebebi ne olabilir ?

not: ısrarla sordum tuşa doğru basıyormusun diye evet dedi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Son olarak yetkili servis km bakımına gittiğinden beri CC'de sorun yok. hem CC hem de hız limitleyicide sorun yok. Ne yaptılar, ya da nasıl oldu ben de bilmiyorum. Yalnız yetkili servisteki elektrik aksamlarına bakan ustaya sorundan bahsetmiştim ilgilileneceğini söylemişti. Yaklaşık 15bin km'dir CC'de hiz limitleyici sorunsuz çalışmakta. Gevşemiş bi aparatın yerinin sağlamlaştırılmasıyla mıdır, toz kapmış bir devre elemanının silinmesiyle midir ya da yukarıda arkadaşların dediği gibi "tokat" mı çözdü bu sorunu bilemiyorum :)

eroltan durmuş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 dakika önce, Orhan Ünüvar yazdı:

Selamlar iyi bayramlar.

Aracımın hız sabitleme sistemi bu gün arıza yaptı. Sabitleme tuşuna bastığım zaman hiç bir yazı v.s görünmüyor. Bilgisi veya tecubesi olan üyeler. ........?

Bu konuya bakabilirsiniz ? iyi bayramlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
11 dakika önce, Emrah Ayaz yazdı:

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce hız sabitleyiciyi aktif etmek istedim fakat on off tuşuna bastığım zaman devreye girmiyor.  Limitör ve artı eksi tuşu çalışıyor.

Mevcut konuya aktardım mesajınızı, önce arama yaparak eski konularımızdan çözümlere erişebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.