Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android Uygulamaları

Engin Uzunoğlu

Önerilen Mesajlar

Of ya bunun anroid ile ne alakası var ? of ya spor gazetesi :D

Ayrıca neyi çekemiyecem yaw,iphone satıp 5 tane anroid cihazı alayım :zha:

Ben hata yapıyor demiyorum yanıltıcı oluyor çünki gösterdiği ile anlık hız hızlanmada bibirini tutmuyor diyorum ve eminim ihpone içinde aynı şey geçerlidir.Ama sabit hızda yanılmaz anladın sen onu
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hata yapıyor demiyorum yanıltıcı oluyor çünki gösterdiği ile anlık hız hızlanmada bibirini tutmuyor diyorum ve eminim ihpone içinde aynı şey geçerlidir.Ama sabit hızda yanılmaz anladın sen onu

İphone veya samsung la ilgisi yok dediğimin , beni yine anlamadın ve saldırıyorsun bende bilerek açıklamayacağım :D sen böyle kal ortada :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayarlar --> Admin ayarları-->Kullanıcının giremeyeceği konular--> Üye seç --> Yakup Çağatay --> konu seç--> Android ilei ilgili tüm konular :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh: :kıhkıh:

Ben androd'i savundum adam yine beni yanlış algıladı :D Önyargı uzmanı ferhat göçer :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben androd'i savundum adam yine beni yanlış algıladı Önyargı uzmanı ferhat göçer
Senden ötürü tutturmuşsun bi iphone beni tutma cumaya gidiyom :)

Gps %99.9 hata yapmaz cihazın ve yazılımın dandikse gps ne yapsın
Nasıl savunmak mış ayriyetten bu onuda anlamadım :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet konumuza dönelim.Güzel ama benim asla kullanmıycağım i phone takıntısı olan arkadaşlar için android te i phone theme :)

https://play.google....WdpbmFsZnJlZSJd

Yukarıdan aşağı bu sayfayı taşımak lazım. (sayfa 3)

Site yöneticisine iletelim bunu.Yönetici uyuyormuuu. (öyle bir reklam vardı çocukluğumda trt de )

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tawkon.

Her görüşmenizde cihazınızın radyasyon değerini ölçerek sizi uyaran çok faydalı bir program. Ben konuşmayı bıraktım artık o seviye radyasyon alıyoruz telefondan.... Özellikle telefon elinden düşmeyen bir eşiniz varsa telefonuna yüklemeniz önerilir :D

http://bit.ly/HT44bS

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet konumuza dönelim.Güzel ama benim asla kullanmıycağım i phone takıntısı olan arkadaşlar için android te i phone theme

Aslında Launcher'ları paylaşmak lazım. Genelde onlarda oluyor bu temalar. Mesela Go Launcher iyilerdendir. Çok sayıda eklentisi vardır. Arayüzü ciddi biçimde değiştirir. Üstelik root vs yapmadan. Doğrudan bedava kurarsın. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

APPLE'IN SON KALESİ DE YIKILDI

Temple RUNdan sonra apple a özel oyunlardan jetpack joyride ın da android versiyonu çıkmış.

Büyük oğlum şu an bayram yapıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick.jetpackjoyride&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5oYWxmYnJpY2suamV0cGFja2pveXJpZGUiXQ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.