Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Bekir B.

Bayram Tatili

Önerilen Mesajlar

Alperen G.    9.384

Samsun'a giderse Antalya'dan daha yakın ama, Trabzon, Rize taraflarına ve hatta yaylalara çıkacak olursa yol epeyce uzuyor o zaman.. Konya üzerinden Antalya (alanya-Side vs) epey kısa..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Ogün Özemre    3.287

Ben Bartın Amasra inkumu taraflarını düşünerek söyledim. Özellikle inkumu (bozulmadıysa eğer) kafa dinlemek için ideal. Kumsalın en sonunda ağaçlıkların içinde kütük evlerden pansiyonlar var. klimalı ıvırlı zıvırlı. Aile ile kalmak için ideal.

inkum-bartin-lebi-derya-2.jpg

Trabzon-Rize seyahati için en az 10 günlük tatil lazım ki değsin.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Ümit Vaysaloğlu    4.252

Özellikle inkumu (bozulmadıysa eğer)

Bozulmadı,

Bir de, eğer gitmişken denize de girerim diyorsanız Karadeniz olmaz, ama yok ben dalga sesinde kafamı dinlemek istiyorum derseniz şu sıralar İnkumu epeği bir tenha olması lazım. Süper kafa dinlersiniz.

Belki mekan olarak Antalya, Alanya gibi yerlerle kıyas götürmez ama kafa dinlemeye birebirdir Karadeniz sahilleri.

Karadenizli olunca övmek şart tabi. :D

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Alperen G.    9.384

Ben Bartın Amasra inkumu taraflarını düşünerek söyledim. Özellikle inkumu (bozulmadıysa eğer) kafa dinlemek için ideal. Kumsalın en sonunda ağaçlıkların içinde kütük evlerden pansiyonlar var. klimalı ıvırlı zıvırlı. Aile ile kalmak için ideal.

inkum-bartin-lebi-derya-2.jpg

Trabzon-Rize seyahati için en az 10 günlük tatil lazım ki değsin.

Karadeniz deyince benim aklıma hep doğu karadeniz geliyor.. doğru haklısın.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bekir B.    18.153

Bekir abi karadeniz sahillerini düşünmezmisin :) Temiz hava bol oksijen :) Hemde daha yakın sanki Ankaraya.

Ogünüm dün akşam üstü beklenti içinde olduğumuz bir firmadan olumlu haber geldi ve bugün sabahtan itibaren neredeyse tam günümüzü aldı ve daha bir yerde ayarlamış değilim....ama inan yine çok hırpaladı beni...daha asıl çalışmaya geçmedik bile.. :wacko:

Karadeniz için biraz daha geniş zamana ihtiyaç var...Daha önce kısa ziyaretlerimiz olmuştu ve o zaman dan bir kez daha gelirsem en az 5 gün ayırmalıyım demiştim..Karadeniz bölgesi öyle bir yerki gidince insanın canı dönmek istemiyor...artık havası mı suyu mu yemyeşil tabiatı serin havası mı......

Sanıyorum olursa side ve alanya gibi.. :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Cem Boneval    24.597

Şu sıralarda yollardayım ve bayağı yoğun bir trafik var. Hiç ummadığım yollarda bile, Avrupa'dan misafirlerimiz de yollarda...

Haliyle özellikle Salı günü Antalya'dan kuzeye bunaltıcı bir trafik olacak.

Ben Ankara - Antalya yapacak olsam Cumartesi sabah 4-5 gibi çıkar ve Çarşamba (yani bayram ertesi) yine sabah 4 gibi dönerdim.

Bir iki saatlik gecikme ile mesaiye yetişilir, yorgunluk mu? Focus uzun yolda yormaz ki...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şemsi B.    55

Biliyorsunuz bu hafta sonu ramazan bayramı tatili başlıyor....Gerek mail e gelen reklamlar gerekse sohbetlerde bu üç gün için değerlendirilmeli gerekir gibi konular geçiyor..Açıkcası kararsızım ama baya da ekonomik 3 günlük tatiller var...Süre az olduğu için Side ve Alanya taraflarında bir yer bakayım diyorum..Hani Ank. dan çıkılınca Konya üzerinden çok bir yolda yok bu akdeniz sahillerine.....Evet sadete gelecek olursak üç gün için bu yol yapılır mı sizce..........teşekkürler.....................

Abi çekilir niye çekilmesin çok uzak bir yol değilki heleki focus la hiç koymaz

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Bekir B.    18.153

Eveet son dakika gelişmeleri ile akdeniz mini tatili gerçekleşemedi.......Çokta hazırlamıştım kendimi ama hep söylendiği gibi kısmet değilmiş.....

Tüm arkadaşlara paylaşımları için ayrıca çook teşekkürler...........

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Cem Boneval    24.597

Eveet son dakika gelişmeleri ile akdeniz mini tatili gerçekleşemedi.......Çokta hazırlamıştım kendimi ama hep söylendiği gibi kısmet değilmiş.....

Tüm arkadaşlara paylaşımları için ayrıca çook teşekkürler...........

Dün Akseki'den aşağı inerken karşı şeritte gördüğüm 30-50 km arası hızla kuyruk halinde ilerleyen trafiğe girmediğin için şanslısın...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.