Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bayram Tatili

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Ben Bartın Amasra inkumu taraflarını düşünerek söyledim. Özellikle inkumu (bozulmadıysa eğer) kafa dinlemek için ideal. Kumsalın en sonunda ağaçlıkların içinde kütük evlerden pansiyonlar var. klimalı ıvırlı zıvırlı. Aile ile kalmak için ideal.

inkum-bartin-lebi-derya-2.jpg

Trabzon-Rize seyahati için en az 10 günlük tatil lazım ki değsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Özellikle inkumu (bozulmadıysa eğer)

Bozulmadı,

Bir de, eğer gitmişken denize de girerim diyorsanız Karadeniz olmaz, ama yok ben dalga sesinde kafamı dinlemek istiyorum derseniz şu sıralar İnkumu epeği bir tenha olması lazım. Süper kafa dinlersiniz.

Belki mekan olarak Antalya, Alanya gibi yerlerle kıyas götürmez ama kafa dinlemeye birebirdir Karadeniz sahilleri.

Karadenizli olunca övmek şart tabi. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Bartın Amasra inkumu taraflarını düşünerek söyledim. Özellikle inkumu (bozulmadıysa eğer) kafa dinlemek için ideal. Kumsalın en sonunda ağaçlıkların içinde kütük evlerden pansiyonlar var. klimalı ıvırlı zıvırlı. Aile ile kalmak için ideal.

inkum-bartin-lebi-derya-2.jpg

Trabzon-Rize seyahati için en az 10 günlük tatil lazım ki değsin.

Karadeniz deyince benim aklıma hep doğu karadeniz geliyor.. doğru haklısın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bekir abi karadeniz sahillerini düşünmezmisin :) Temiz hava bol oksijen :) Hemde daha yakın sanki Ankaraya.

Ogünüm dün akşam üstü beklenti içinde olduğumuz bir firmadan olumlu haber geldi ve bugün sabahtan itibaren neredeyse tam günümüzü aldı ve daha bir yerde ayarlamış değilim....ama inan yine çok hırpaladı beni...daha asıl çalışmaya geçmedik bile.. :wacko:

Karadeniz için biraz daha geniş zamana ihtiyaç var...Daha önce kısa ziyaretlerimiz olmuştu ve o zaman dan bir kez daha gelirsem en az 5 gün ayırmalıyım demiştim..Karadeniz bölgesi öyle bir yerki gidince insanın canı dönmek istemiyor...artık havası mı suyu mu yemyeşil tabiatı serin havası mı......

Sanıyorum olursa side ve alanya gibi.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu sıralarda yollardayım ve bayağı yoğun bir trafik var. Hiç ummadığım yollarda bile, Avrupa'dan misafirlerimiz de yollarda...

Haliyle özellikle Salı günü Antalya'dan kuzeye bunaltıcı bir trafik olacak.

Ben Ankara - Antalya yapacak olsam Cumartesi sabah 4-5 gibi çıkar ve Çarşamba (yani bayram ertesi) yine sabah 4 gibi dönerdim.

Bir iki saatlik gecikme ile mesaiye yetişilir, yorgunluk mu? Focus uzun yolda yormaz ki...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biliyorsunuz bu hafta sonu ramazan bayramı tatili başlıyor....Gerek mail e gelen reklamlar gerekse sohbetlerde bu üç gün için değerlendirilmeli gerekir gibi konular geçiyor..Açıkcası kararsızım ama baya da ekonomik 3 günlük tatiller var...Süre az olduğu için Side ve Alanya taraflarında bir yer bakayım diyorum..Hani Ank. dan çıkılınca Konya üzerinden çok bir yolda yok bu akdeniz sahillerine.....Evet sadete gelecek olursak üç gün için bu yol yapılır mı sizce..........teşekkürler.....................

Abi çekilir niye çekilmesin çok uzak bir yol değilki heleki focus la hiç koymaz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveet son dakika gelişmeleri ile akdeniz mini tatili gerçekleşemedi.......Çokta hazırlamıştım kendimi ama hep söylendiği gibi kısmet değilmiş.....

Tüm arkadaşlara paylaşımları için ayrıca çook teşekkürler...........

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eveet son dakika gelişmeleri ile akdeniz mini tatili gerçekleşemedi.......Çokta hazırlamıştım kendimi ama hep söylendiği gibi kısmet değilmiş.....

Tüm arkadaşlara paylaşımları için ayrıca çook teşekkürler...........

Dün Akseki'den aşağı inerken karşı şeritte gördüğüm 30-50 km arası hızla kuyruk halinde ilerleyen trafiğe girmediğin için şanslısın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.