Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e uygun Navigasyon Sistemi Satışa Çıkmış

Önerilen Mesajlar

Hiç birşeyine bakmadım :D

Ben almayacağım icin :D ahahahaha onları siz araştırın :D adam sistem döşemişti, güzeldi.. Parazitle bastan beri isim yok Ferhat abi sana anlattım ses varken duymadım öyle bişey. Bt da denemedim..

post-1-1344510490,2468_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bt da denemedim..

Eh alacağın olsun bi an ya bi ferhat abim vardı merak ediyordu şu ses bundada varmıydı acaba diye düşünüp bakmadın ha neyse sen izmire geldiğinde vericem cezanı.

Seni arabanın içine kitliycem açıcam sesi boşta son ses 1 saat o dııııııttt sesini dinleticem sana. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay,

Kimin araba bu ya :D Ben almazdım bunu baksana ekran gözükmüyor bile güneşten. Çok istiyorsamda daha fazla verip synci alırdım

Evet detay lazım Yakup. Kim nerden nasıl almış.

Kullanım sonucunda test değerlendirmeleri nelerdir.? Hatta ayrı bir konu açılarak detaylı foto (navigasyon, park mesafe, dvd film gibi) ve değelendirme bekliyoruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar tesadüfen yol kenarında focus gördüm, içine baktım..Ne göreyim ? Çakma MFT. :) Sahibini buldum :D

Konuştuk,rica ettim izin verdi biraz inceleme fırsatı bulmuş oldum..İyi kötü görmüş olduk işte anlayacağınız..

Arkadaş dolapdere'de arkadaşında yaptırmış, TR'ye 5 adet gelmiş felan dedi :blink: bilemiyorum artık..Fiyat vs vermedi :) Israrla sordum ama olmadı neyse uygun kapatmış belli..Ses sistemide döşenmiş ayrıca hop değiştin mi dedim ? yok dedi :blink:

Herneyse foto ve video çektim sırf nasıl gözüktüğünü görelim diye. Tv,Kamera,Radyo :P Dvd, film,Navi vs vs vs her şey var işte..

Radyo ve Cd hariç hiçbir özelliği denemedim.Hem aklıma gelmedi hemde meşgul etmek istemedim sahibini...

Ses kalitesi güzel olmuştu sıkıntı yoktu en azından..

Full HD Video için altındaki ayarları oynatın lütfen.Malzeme kalitesi için önemli.

Fotoğraflar

IMG_5496.jpg
IMG_5497.jpg
IMG_5498.jpg
IMG_5499.jpg
IMG_5500.jpg
IMG_5501.jpg
IMG_5502.jpg
IMG_5504.jpg
IMG_5505.jpg
  • Beğen 13
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burada olacak

Yorumum....Hiç beğenmedim burdan bile malzeme kalitesi kötü olduğu belli. Ekran desen parlaklıkğı ayarlanabiliyomu bilmiyorum ama gündüz berbat. Tuşlar falan nasıl Yakup bilir o en iyi yorumu yapar yapsana Yakup :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri o güneş altında sen telefonunu da zor görüyorsun...O yüzden hakkını yeme tam akşam üzeri direk vuruyor.herneyse bu tür ürünlerin değerli parçası ekrandır zaten süper birşey bekleme..Tuş vs kötü değil ama ben beğenmiyorum..

Benim yorumum yanlı olur, oldum olası orjinal olmayan hiçbir ürünü ben beğenmiyorum..Yapım böyle :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri o güneş altında sen telefonunu da zor görüyorsun...O yüzden hakkını yeme tam akşam üzeri direk vuruyor.herneyse bu tür ürünlerin değerli parçası ekrandır zaten süper birşey bekleme..Tuş vs kötü değil ama ben beğenmiyorum..

Benim yorumum yanlı olur, oldum olası orjinal olmayan hiçbir ürünü ben beğenmiyorum..Yapım böyle :)

Sen Money Talksçusun Yakup :D Adam tit-X almış demekki bütün parayı yatırmış almamış sync veya ilgilenmiyo bu işlerle baktı büyük ekran hoop aldı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çinden alırsanız 350$ civarı. Tr dekinin üçte bir fiyatı. O yüzden sölememiştir fiyatı.

Phone özelliği yani bluetooth vasat kalır bana göre. orjinal microfonları kullansa sorun olmayabilir.

Ön park sensörler devre dışı , sorun olmayabilir. mesela benim için.

Navigasyon için sd kart almak lazım galiba. Yoksa bu halde çalışmaz.

Ancak 8inç ekran çok yakışmış yahu. Alasım geldi sırf bu yüzden.

Fakat bu tuş takımlı olanı değil. aşağıdaki linkte bulunan tuş takımlısı daha güzel.

http://iasun.en.alibaba.com/product/541373840-209525881/Double_Din_Auto_DVD_Gps_for_Ford_Focus_2012.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim burda bir arkadaşım yeni kasa full artı full opel astra aldı arabada orjinal dokumatik ekranlı navigasyon var bi bakayım dedim.Çözünürlüğü öyle berbat yapmışlarki benim telefonumun navigasyonu onu 20 ye katlar.Bişeyi okumak için yanaşıp bakmak gerekiyor o kadar berbat.

Bu taraz şeyleri ya bekliycen parasını hakeden ve işi bu olan firmaların yaptığı ürünleri alıp takıcan yada hiç takmıycan.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.