Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 1 Far Yükseklik Ayarı

Çetin Gzr

Soru

Arkadaşlar merhaba;

Öncelikle bu siteyi kuranlara teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Birçok sitede gereksiz bir bilgi kalabalığı var ve bu yüzden bir süre sonra ne aradığınızı dahi unutur seviyeye geliyorsunuz. O yüzden gereksiz olan hiçbir şeyi buraya taşımayacağınızı ve taşıtmayacağınızı biliyorum ve o yüzden aranızda olmak istiyorum.

Neyse konuya geleyim...

99 Model Bordo Sedan Focus'um var 2000 yılında 10.000 km'de iken almıştım şu an 101.000 km'de ve hala da zevkle kullanmaktayım. Fakat her araçta olduğu gibi benim aracımın farları da zamana yenik düştü. Sarardı ve artık kötü bir görüntü oluşturur hale geldi(korumama rağmen). Ne kullandıysam eski haline getiremedim ben de o yüzden 2 tane sıfır far aldım ve taktım. Farların üzerinde far yükseklik motoru bulunmasına karşın far yüksekliğini ayarlamak istediğimde çalışmadığını gördüm. Bağlantıları kontrol ettim hiçbir sorun yok!

Size danışmak istediğim şey şu? Hata var mı, varsa nedir? Aynı durumu yaşayan arkadaşlar var mı? Ne yapmak gerekiyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Aman sıkmayaın canınızı 2004 ten beri far ayarına elimi sürdüğümü hatırlamam :) Yılda bir otopratikte ayarlarlar tamam işte :)

Ben de en son 2010'un Kasım ayında muayene sırasında ayar yapmıştım o zamana kadar hiç dokunmadım :) o yüzden olmadı manuel ayar yapar kullanmaya devam ederim <_<

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aklınızda olsun; sararan farları sanayide çok güzel zımparalayıp ilk günkü haline getiriyorlar.

Admin'im biliyorum Bursa'da küçük sanayi'de gitmediğim yer kalmadı ama yok olmadı sadece benzin yakıp durdum. Astarı yüz'ünden pahalıya geldi en son tak etti artık ben de komple değiştim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Diğerinden bir sonuç alamadıysanız, değişmekle en iyisini yapmışsınız. Far ayar işinide çözdüyseniz güle güle kullanın.

Alamadım malesef o yüzden mecbur değiştirdim şu an için tek sorun far yüksekliği onu da farları söküp yükseklik motorunu takmam gerekecek ve sanırım bu sorunu da aradan çıkarmış olucam :kırbaç:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.