Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nasıl Bir İnsanım?

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Sen yine iyi, biz Balığız :D baştan öldük.. :zha:

Balıkta duygusal derlerde. Benim bir arkadaşım vardı çok yakın balıktı ama kalpsiz hödük bişeydi :D

Bide ben başak olduğumu nerden biliyorum mesela evde yokken kardeşim odama giriyoya gir tamamda eskisi gibi bırak ama tamamen. Laptop şarjı yerde kulaklık yatakta televizyon kapalı digiturk açık. Deli oluyorum ya :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burçlarla pek alakası olduğunu sanmıyorum; bizim oğlan son haftalarda biraz sıkıntı yaşadı doktor aldı Boğa oldu, beklese ikizler olacaktı yani burçları artık anne baba yada doktor belirliyor.

Ama bu şekilde evde 3 Boğa olduk :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Burçlarla pek alakası olduğunu sanmıyorum; bizim oğlan son haftalarda biraz sıkıntı yaşadı doktor aldı Boğa oldu, beklese ikizler olacaktı yani burçları artık anne baba yada doktor belirliyor.

Ama bu şekilde evde 3 Boğa olduk :D

İyi bari anlaşacaksınız :)

Ama ben inanıyorum burçlara ya babamdan annemden kardeşimden.

Babam ikizler mesela bişey dedi dimi canımı sıkacak ne biliyim akşama kadar işyerindesin falan 5 dakika sonra Sabri be şu Metrodan şunu al ordan eve geç :D

Kardeşim terazi hiç birşey umrunda değildir hayatta takmaz kafaya

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

172 Boyunda 70 kiloyun. Zayıf bir yapım var. Hiperaktif bir bünyeye sahibim. Kibrit misali sinirlnen bir yapım var. Anında parlar anında sönerim.

Çok konuşurum. Bazende hiç konuşmam. İnatçıyım. İnsanlarla tartışmayı severim. Televizyon izlemem. Dizilerden falan nefret ederim. Onun yerine bişeyler okumak daha cazip gelir her zaman.

Trabzonluyum garip bir uşağum Yükseleniyle normaliyle saf ikizler burcuyum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiperaktif bir bünyeye sahibim. Kibrit misali sinirlnen bir yapım var. Anında parlar anında sönerim. Çok konuşurum. Bazende hiç konuşmam. İnatçıyım. İnsanlarla tartışmayı severim. Televizyon izlemem. Onun yerine bişeyler okumak daha cazip gelir her zaman.

Ogün kardeşim, hiç zaman kaybetmeden yakın doktora koş :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

177 boy, 85 kg, kumral, ela göz falan fişman..

Hemen her Trabzonlu gibi çabuk parlar, anlık fırça çeker, sonra pişman olurum.. sinirim çabuk geçer. kin tutmam, intikam peşinde koşmam ama yapılan yamuk her daim aklımdadır, mesafeli dururum.. bir miktar sinsiyimdir ama tehlikeli değil.. hayalperestimdir, bundan mütevellit bir kurgusu olmayan didaktik kitaplardan zerre hazzetmem. bir konuyu bilmediğimi belli etmemeye çalışırım, genelde de başarılıyımdır bu konuda. Ama hemen o konuyu öğrenmeye çalışırım. Bildiğim konuda da ukalayımdır. Eskiden daha kıllık derecesinde ukalaydım ama eşim epey yonttu beni ^_^ İyi futbol oynar(d)ım ama 4 yıldır ayağıma top değmedi desem yeridir. (Bkz: Ön çapraz bağ yırtığı) Muhtemelen ayak körleşmiştir. Bazen miskinlik derecesinde tembelimdir bazen de lüzumsuz çalışkanlkla dolarım. Ama tembellik daha baskındır. Hafif bi hiperaktiflik var. Elim ayağım durmaz. Buna bağlı olarak uzun süreli konsantrasyon eksikliğim var. Uzun süre ders çalışamam misal. Koşma-yürüme-oturma-yatma silsilesinde yatmak 1. tercihimdir.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

NOT: Yükseleni alçalanı filan herşeyiyle Terazi burcuyum.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

187 boyunda 85 kilo esmer ela gözlü üçgen vücutlu insana yakın bir canlıyım genelde her konuda herşeyin sorulup bana onaylatıldığı bir çevreden gelmekteyim (sanki herşeyi ben biliyormuşum gibi hissettiriyor insanlar bana ) nitel ve nicel gözlemlerim hiçbir zaman unutulmayacak bir hafızaya kaydedilir bilmediğim şey hakkında yorum yapmam,yalan söylemeden duramam kendimden çok korkarım herşeyde mantık ararım yürümeye başladığımdan beri spor yapar,tamir eder,kırlarda gezerim...bir arap olarak etten başka hiçbir yiyeceği tanımam iş hayatımdaki 1.tercihim önümdeki işi ertelemek olur dinlenmeyi sevmem yoruldum demem günde 4 pazarları 5 saat uykuyu benimsemiş televizyonu bir tek belgesel izlemek için uykuya dalmak üzere yataktayken açan kendi kendine fizik soruları sorup yanıtlamaya çalışan kendime dahi garip gelen bir yapım olduğunu düşünmekteyim

(ha unutmadan insanlardan farklı hislerle araba kullandığımı unutmamak gerekiyor :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.