Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Plasti Dip Uygulaması

Murat K.

Önerilen Mesajlar

onunda bitti serdar kardesimizde

Uygulama güzel fakat ben renk uyumunu pek beğenmedim.Sis farlarını ve aracın önünü aracın kendi rengine yakın siyah veya gri bir renk daha iyi olurdu gibime geliyor ama tabiki siz beğendiyseniz gerisi hikaye. :)

Emeğinize sağlık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullan at gibi bişey bu ya, ehehe, çok hoşmuş,

Renk uyumu (özellikle dış kısımdaki yerler için) pek hoşuma gitmesede içerideki kısımlar sıkılıncaya kadar güzel olmuş.

Bunu alacaksın, arabası çok acayip kıymetli tipler vardır ya, onların arabalarının kapı kollarını, ne bileyim çıtaları falan boyayacaksın bununla :D :D ehehehe. Tam şakacı işi ya. Çok hoşmuş bu. :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla ben bu uygulamayı gördüm renk uyumu hariç çok beğendim benim aracım beyaz olduğu için bende bir kaç parçayı bundan alıp beyaz a boyamaya karar verdim nereleri olduğunu şimdi söylemiycem fotoları paylaşırım yapınca.İşin güzel yanı biz böyle şeyleri hep istanbul firmalarından görürdük ama bu sefer merkezi

izmirmiş çok sevindim :)

Size renk tavsiyem arabanın rengine yakın siyah olur gri olur yani açıkçası siyahın açığa doğru tonları iyi olur gibime geliyor

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nerlerin oldugunu soylersen seviniriz :D dista kulanilann renk deneme maksatli yapildi benim asil amacim ic parcalari boyamakti bazi parcalari sokemedigim icin boyasini yapamadim....once fotoşop ta denemdim renkleri mat kirmiziya karar verdim... ama dis renkleri yeni siparis boyam geldiginde degisecek serdarinda jantlarini beyaza boyuyacaz :))) bende jantlari siyah dusunuyorum ama ic renk mat kirmizi olacak vites kolu etrafi ve klima paneli etrafida olacak bak biz nereleri yapacagimizi soyledik senden de soylemeni bekliyoruz :D>_>( fikir edinmeniz icin diş tarafa uygulama yaptim>_>

)

Murat K. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

etrafida olacak bak biz nereleri yapacagimizi soyledik senden de soylemeni bekliyoruz

Düşündüğüm yerlerden biri jantlarım beyaz renge beyaz hoş durur diye düşündüm ama sizin aracınızda jant boyamak gibi bir niyetiniz var ise benim fikrim sizin renge mat siyah çok güzel duracağı gibi cam altlarıda krom olmadığı için müthiş bir uyum yakalarsınız gibime geliyor.Diğer yer ise sis kapaklarınıda beyaz a boyamak bir yer daha var aklımda ama tam karar vermediğim için şimdilik bende kalsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşündüğüm yerlerden biri jantlarım beyaz renge beyaz hoş durur diye düşündüm ama sizin aracınızda jant boyamak gibi bir niyetiniz var ise benim fikrim sizin renge mat siyah çok güzel duracağı gibi cam altlarıda krom olmadığı için müthiş bir uyum yakalarsınız gibime geliyor.Diğer yer ise sis kapaklarınıda beyaz a boyamak bir yer daha var aklımda ama tam karar vermediğim için şimdilik bende kalsın :)

fikir babamiz ol Ferhat abi :) haftaya Çarşamba tatile çıkıyorum İzmir başlangıç noktam olacak yetişirse jantlar beyaz gelebilirim :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

fikir babamiz ol Ferhat abi :) haftaya Çarşamba tatile çıkıyorum İzmir başlangıç noktam olacak yetişirse jantlar beyaz gelebilirim :)

Buyur gel gelince haberimiz olsun mutlaka uğra.Senin araçta benimki gibi beyaz bence beyaz arabaya beyaz jant muhteşem görünür.Zaten bizim renge yakışacak 2 renk var biri beyaz biri ise mat siyah(kırmızıda olurda bazı bölgelerde hafif olarak).

Benim arabam style malum cam çıtaları krom değil kaç kere düşündüm şu piyasadaki krom kaplamayı takmayı ama bir türlü yakıştıramadım kafamda.Sizin araçta o bölgeleride siyah mat a boyayabilirsiniz emin olun çok daha iyi görünecek.Sis far kapaklarınıda beyaz a boyadımı tadından yenmez :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jantları siyah yapacam boya siparişi verdim...sis farlarını krom var onları tekrar takacam ön taraftaki kırmızı renk farklı olabılır ama benım araba rengınede baska renk olmuyor :))) beyazda yapabılrım deneme maksadı ile :) aynı renkten bulmak buyuk sıkıntı ama sızın beyaz araclara muthıs seyler yapılır nasıl olsa sökmesi kolay deneme yanılma ıle cok guzel seyler yapılır....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buyur gel gelince haberimiz olsun mutlaka uğra.Senin araçta benimki gibi beyaz bence beyaz arabaya beyaz jant muhteşem görünür.Zaten bizim renge yakışacak 2 renk var biri beyaz biri ise mat siyah(kırmızıda olurda bazı bölgelerde hafif olarak).

Benim arabam style malum cam çıtaları krom değil kaç kere düşündüm şu piyasadaki krom kaplamayı takmayı ama bir türlü yakıştıramadım kafamda.Sizin araçta o bölgeleride siyah mat a boyayabilirsiniz emin olun çok daha iyi görünecek.Sis far kapaklarınıda beyaz a boyadımı tadından yenmez :)

Ariyacam çıkmadan bir gün önce Tevfik dede organizasyon yapar :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

jantları siyah yapacam boya siparişi verdim...sis farlarını krom var onları tekrar takacam ön taraftaki kırmızı renk farklı olabılır ama benım araba rengınede baska renk olmuyor :))) beyazda yapabılrım deneme maksadı ile :) aynı renkten bulmak buyuk sıkıntı ama sızın beyaz araclara muthıs seyler yapılır nasıl olsa sökmesi kolay deneme yanılma ıle cok guzel seyler yapılır....
yarın bende 2 kutu sipariş vericem yeter mı acaba :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yarın bende 2 kutu sipariş vericem yeter mı acaba :)

Jantlar için yetmez onun için ayrı şekilde kit olarak satıyorlarmış.Bu linkteki boya ve aparatı ile geliyormuş jant için 4 jant için yeterli diyor bi incele

http://store.plasti-...&product_id=133

Yapınca paylaş bide izmire arabayla geliceksen o kadar uzun yolda iyi bir dayanıklılık testi olur sanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.