Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Reklamları

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Alın bence gidin yepyeni arabayla yaza girin denizin önüne çekin şöyle sunroofu açın ooh mis. :)

Öyle olmasını o kadar çok isterimki,hatta diyelim temmuz ayında kabul edilebilir hale gelse Focus donanım takıntılarım açısından,model yılı mılı dinlemem alırım ,zaten Focus 2,5 umu da 23 temmuzda almıştım,model yılını falan takmadan...Sonra Ağustosta start-stop düğmesi koydulardıydı da içime oturmuştu...Aynısı olmasın istiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıt 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Fransız anlatımıyla Yeni F3 . baktımda donanım olarak Türkiye üretiminden hemen hemen hiçbir farkı yok (küçük navigasyon ekranı hariç). Videonun sonunda Avrupa fiyatı yazıyor ona dikkat!!!!!!!

Doğrudur birde jant 17 inc.

Arkadaşların söylediği Almanya'da titanium da standart olan Sony ama onlar da şuan navi isterse teyp aynen bu şekilde oluyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrudur birde jant 17 inc.

Arkadaşların söylediği Almanya'da titanium da standart olan Sony ama onlar da şuan navi isterse teyp aynen bu şekilde oluyor...

Fiyatı Türkiyedeki fiyatla çok yakın. Beni şaşırtan da o zaten. 24.000 EURO çok değil mi Avrupaya göre?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kesinleşmedi ki daha bu sene içinde Touch'un gelip gelmeyeceği.

Hocam niye ümitlerimi kırıyorsunuz... :D:) Bunca beklenti içine girmişken..... :( Bizde niye Touch yok anne...Niye bize touch almıyorsunuz.Bizde niye yok!!! :D:D

Ön konsol da reklamda yok :D

işe bak..

Jantları felanda hiç koymamışlar..... :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.