Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Brembo Kaliper Kapağı Önerisi

Emre V.

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar , abilerim ..

Profilde gördüğünüz üzere Focus2 Ghia sahibiyiz , haliyle orjinal ghia jantlarımız var..Merak ettiğim ve tavsiyenizi almak istediğim kaliper kapağı montajı bizim araçta sorun çıkarırmı ?

Eğer sorun çıkarmazsa ve daha önceden kullanan montajını gören falan varsa almak istiyorum zira fiyatlarıda uygun zaten 30 Lirada başlıyor ve yükseliyor..

İnternette ufak bi araştırma yaptım focus ST jantta çok güzel olmuş Ghia jantta bu kadar belirgin gözükmese bile güzel durcağı kanısındayım..

Anladığım kadarıyla jant - kaliper aras 3CM olması yeterliymiş ghia jantında bu boşluk mevcut mudur ?

vKZBv.jpg

343903676_o.jpg

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne kız arkadaşla pikniği yaw :D

Adam şekil yapmak istiyor, uyuyor mu onu söyle sen ?

Tamam pikniğe gitmesin. Babasına hediye alsın o parayla. Daha makbule geçer.

Uyum konusunda sıkıntı yok. Ama o plastik parça ısınır erir gneleşir janta yapışırsa orasını bilemem. Ben hayatta o parçayı arabama koymam.

İstediği kadar ısıya dayanıklı plastik desinler. sonuçta sıcak iş çeliğinin içerisinde o forma giriyor ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de benzer görüşteyim, arabamda Brembo fren var diye hava atmak istiyorsun, ama yok, ve de var olan sistemin -ki o da gayet başarılı- işlevini olumsuz etkileyecek (olası ısınma sorunu) bir dandik parçaya para veriyorsun.

Benim kitabıma uymaz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mış gibi yapmaya ne gerek var ki ?

Paran cebinde dursun Emre boşver :) Kız arkadaşınla pikniğe git o parayla.

:kıhkıh:

Ne kız arkadaşla pikniği yaw :D

Adam şekil yapmak istiyor, uyuyor mu onu söyle sen ?

^_^ Doğru valla uyuyorsada okuduğum açıklamalara göre en iyisi ısıya dayanıklı boya :sofeer:

orjinal ghia jantına olmaz jant boyutunun en az 17'' olması gerekiyor orjinal ghia jantının boyutu 16'' o yüzden olmayacak en iyisi sprey boya :claps:

Evet en sağlıklısı boya sanırım ama renk tonu güzel olması gerekir füme renge göre.Şuan Gri sprey boya vardı çok belli olmuyor.Brembo kapağı güzel olur diyordumda vazgeçtim :) Bu arada araştırdım 16'' ve üzerine sorunsuz montaj 15'' ise işlem gerektiği yazıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Mustafa Karaaslan
Evet en sağlıklısı boya sanırım ama renk tonu güzel olması gerekir füme renge göre.Şuan Gri sprey boya vardı çok belli olmuyor.Brembo kapağı güzel olur diyordumda vazgeçtim Bu arada araştırdım 16'' ve üzerine sorunsuz montaj 15'' ise işlem gerektiği yazıyordu.
denemiş biri olarak 16'' yada olmuyo :( ama boya dersen de ya kırmızı yada sarıyı tavsiye ederim sarı da çok hoş duruyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.