Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Tevfik

Biraz Da Gülelim :)

Bu konuda 2.568 ileti var

ÇOCUK kayıt olmak için okula gider.

Müdür sorar: Oğlum adın ne?

Çocuk: Mememehmet Yayayayakut.

Müdür: Oğlum kekeme misin sen?

Çocuk: Hayır hocam, babam kekemeydi, nüfus memuru da şerefsizin biriymiş!..

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Prens Charles

Olmak da zor... Markete gidip bir şeyler alınca para diye ananın resmini veriyorsun.

2 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

YAŞLI doktor, emekliliği nedeniyle yerine gelen genç doktorla, hastalarını tanıştırmak üzere evden eve dolaşmaya başlamış.

İlk girdikleri evde bir kadın: “Mide ağrısı çekiyorum” demiş. Eski doktor da; “Biraz fazla meyve yiyorsunuz ondan olabilir..” demiş. Dışarı çıktıkları vakit yeni doktor “Abi” demiş, “Kadını muayene bile etmeden nasıl böyle bir neticeye vardın?”

Yaşlı doktor anlatmış: “Oğlum, numaradan gözlüğümü yere düşürdüm. Bir de baktım ki yatağın altı meyve kabukları ile dolu...”

İkinci evdeki hastayı genç doktorun muayene etmesine karar vermişler. Bu evdeki kadın “Çok yorgunum ve stresliyim” deyince doktor: “Belki de dinsel faaliyetleriniz sizi çok yoruyor, biraz ara verin” demiş.

Dışarı çıkmışlar yaşlı doktor genç doktora; “Doğru söyledin” demiş, “Bu kadın camiden ve Kuran kursundan dışarı çıkmaz. Ama nasıl anladın?”

Genç doktor; “Ben de çaktırmadan yatağın altına baktım ve orada caminin imamını gördüm...”

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

“EVİNİN güvenliğini alarm taktırarak değil, evden çıkarken koridorun ışığını açık bırakarak sağlayan insana ‘Türk' denir.”

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ADAM mutfakta sinek raketiyle sinek avlıyormuş, karısı içeri girmiş ve sormuş;

- Ne yapıyorsun?

Adam: Sinek avlıyorum.

Kadın: Kaç tane etkisiz hale getirdin?

Adam: 6 tane; üçü dişi, üçü erkek...

Kadın: Nasıl anladın?

Erkek: Üçü bira kutusunun üstündeydi, üçü de telefonun üstünde...

2 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İki arkadaş berbere giderler.Sıra nedeniyle önce birisi berber koltuğuna oturur,traşını olur,sonra berber adamın yüzüne kolonya sürecekken adam "Sürme,kalsın,hanım genelev kokusuna benzetiyor" der...Sonra diğer arkadaşı traş olur,berber traş bitirdikten sonra "kolonyayı süreyimmi" diyince adam "Sür birader,benim hanım hiç genelevde bulunmadığından kokusunu da bilmez" der... :kıhkıh:

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşsiz güçsüz bir adamda kaynağı bilinmeyen çok ama çok fazla para varmış Herkes bu kadar çok parayı nerden kazandığını araştırıp duruyormuş. En sonunda adamı karakola çağırmışlar o kadar paranın hesabını vermesi için. adam gitmiş karakola. komser hemen lafa dalmış.

-anlat bakalım bu kadar parayı nasıl kazandın. üstelik bir işin bile yok.

-ben herkesle iddiaya girerim komserim. ve her iddiayı da kazanırım.

-olum sadece iddiaya girerek bu kadar para kazanılırmı.

-size kanıtlıyablirim komiserim.

-nası kanıtlıyacan.

-sizinle bi iddiaya girelim benim hiç iddia kaybetmiyeceğimi anlarsınız. 100 dolarına bahse girerimki ben sol gözümü ısırırım.

Komiser düşünmüş. bi insan nasıl gözünü ısırabilir diye ve sonunda olamıyacağına karar verip iddiaya girmiş. adam bunun üzerine takma olan sol gözünü çıkarıp ısırmış. Komiser hayretle onu izledikten sonra.

- tamam ama bir iddiayla sana inanacak değilim demiş. adam peki demiş.

- 500 dolarına iddiaya girerimki. sağ gözümü de ısırırım.

Komiser iki gözü de takma olsa bu adam göremez herhalde deyip bi daha girmiş iddiaya. Sonra adam takma dişlerini çıkarıp sağ gözünü de ısırmış. komser yine şaşırmış ama pes etmemiş. Hala inanmadım demiş. Adam tamam sizinle son bir iddiaya daha girelim üstelik bu sefer bedava demiş. Komser hemen kabul etmiş.Nedir iddia demiş?

-benim şeyimin uzunluğu buradaki herkesin şeylerinin toplam uzunluğundan daha fazladır demiş. komser şöyle bi etrafına bakmış. Yaklaşık on kişi var. herbirininki 15 santim olsa toplam 150 santim yapar. Tamam demiş girmiş iddiaya. Adam indirmiş donunu bi bakmışlar ki küçücük bişey. Komiser hani uzundu lan demiş. Adam çekin komserim. Çekerseniz uzar demiş. komser adamın şeyini çekmeye başlamış. Çekiyomuş çekiyomuş. Uzamıyomuş. O sırada adam bi arkadaşına telefon etmiş.

-"Alooo Ali olum komserin eline verdim 10.000 DOLARI hazırla!.."

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatice öğretmen sınıfa sorar;

- ''1 dalda 7 kuş var avcı ateş edip 3'ünü vuruyor kaç kuş kalır''. Haylaz bir öğrenci cevap verir;

- ''öğretmenim hiç kuş kalmaz''.

öğretmen önce şaşırıp;

- ''aferin yanlış cevap ama stilini beğendim'' der.

çocuk;

- ''ben size bir soru sorabilirmiyim''.

öğretmen;

- ''evet''.

- ''karşıdan üç bayan geliyor hepsi dondurma yiyor birisi emerek birisi yalayarak birisi ısırarak bunlardan hanğisi evlidir''. öğretmen biraz sıkılarak;

- ''emerek yiyendir'' der.

öğrenci;

- ''yanlış cevap parmağında alyans olan evlidir ama sizinde stilinizi beğendim''...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

temel bir gün çok hastalanmış...doktora gitmiş doktorda kanser olduğunu ve 6 aylık ömrü kaldığını söylemiş......temel çok üzülmüş köyüne dönmüş ve evine dönünce ertesi gün kahveye gittiğinde ve herkendisine merhaba diyene ben AİDS olmuşum 6 aylık ömrüm var demeye başlamış...gel zaman git zaman İDRİS te hastalanmış aynı doktora muayene gitmiş..muayene olmuş doktor sormuş sizin temel napıyor durumu nasıl diye...oyyyy demiş idrus o AİDS olmuştur ya......az bi ömrü kaldi dolaniyir işte köyde....doktor afallamış alla alla demiş çaktırmamış durumu...temelin köyüne gitmiş ertesi gün temeli bulmuş ve;

doktor-temel ben sana kansersin dedim oysa sen herkese AİDS oldum diyormuşun bunu neden yapıyorsun...

temel-uy doktorcuğum demiş ben gittikten sonra kimse fadimeyu fikfiklemesin diye söylerum daa..........

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adanın biri birgün hiç tanımadığı berberin kapısından içeri bakıp el işaretiyle kaç kişi var anlamında hareket yapmış,hiç konuşmadan..Berber 5 parmağını işaret etmiş,adam tamam anlamında başını sallayıp gitmiş...3-4 gün sonra yine aynı adam aynı şekilde berberin kapısına gelip aynı şekilde işaretle kaç kişi var diye sormuş,berber 3 parmağını göstermiş,adam hiç konuşmadan tamam anlamında başını sallayıp gitmiş....Yine 4-5 gün sonra yine aynı adam,yine aynı hareket,berber aynı şekilde 4 yapmış parmağıyla,adam tamam anlamında başını sallayıp gidince,berber kıllanmış,çırağına bir sonraki sefer bu adamı takip et demiş...Aynı adam bir kaç gün sonra yine aynı şekilde gelmiş,eliyle kaç kişi var anlamında işaret etmiş,berber eliyle 3 demiş,adam kafasını sallayıp gider gitmez çırak adamın arkasından fırlamış takip etmek için...5 dakika sonra çırak nefes nefese dükkana girmiş " Usta koş,adam senin eve giriyordu...""" :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.