Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Duyurular

• Yakup Çağatay

[ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ] Görünmeyen Resimler Hakkında   06-08-2015

Devletimiz i.imgur adresini engellemiş bulunmakta, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir. Google dns gibi 8.8.4.4  İlginize Teşekkürler. NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir, diğerlerinde problem bulunmamaktadır.  
“ER-OL
Tevfik

Biraz da Gülelim :)

Bu konuda 2.636 ileti var

Beterin beteri var. Ya adam bisküvi değil de endoplazmik retikulum demeye kalksaydı. Utku Gürtunca

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam geç saatte zil zurna sarhoş eve geldi. Karısı uyuyordu. Tuvalet ihtiyacını giderdikten sonra karısının yanına geldi ve kadını uyandırdı.

- Karıcığım,

- Ne var ?

- Sen ne mükemmel bir kadınsın be, bir tanesin.

- Ne oldu gene?

...- Ne olacak tuvaletimize o otomatik lambayı ne zaman taktırdın ? Harika olmuş.

- Ne diyorsun sen ne lambası?

- Valla ne bileyim hayatım, tuvaletin kapısını açınca ışık yanıyor kapatınca sönüyor.

Bu duyan kadın öfkeyle yerinden fırladı :

- Allah belanı versin pis sarhoş yinemi buzdolabına işedin

:kıhkıh:

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yusuf kardeşime;

yoksul bir oduncu varmış günlük odunun ormandan kesere geçimini sağlayan...birgün yine odunun kesmiş sırtına yüklemiş tam nehir kenarında giderken suya baltasını düşürmüş yüzmede bilmediğinden başlamış allaha yalvarmaya allahta kıyamamış bu içten yakarışlarına ve bir peri kızı göndermiş...

peri kızı demişki en oduncu okadar içten yakardınki dile benden ne dilersen...

oduncuda baltamı isterim başka bir şey istemem demiş...

peri kızı suya bir dalmış bir çıkmış elinde som altında yapılma bir balta...bumu demiş senin baltan...

yok demiş oduncu...

tekrar dalmış peri kızı bu defa saf gümüşten bir balta çıkarmış...bumu demiş senin baltan....

yok demiş oduncu...

birdaha dalmış peri kızı ve elinde...eski püskü bir baltayı çıkarmış bumu demiş senin baltan...

oduncu demiş evet.......benim baltam bu işte......

peri kızı bu oduncunun saf ve tok halinden memnun kalıp al ozaman demiş ÜÇÜNÜDE sana veriyorum hepsi senin olsun....

oduncu sevinmiş almış üçünüde gitmiş......

gelzaman gitzaman oduncu bu defa eşinide götürmüş odun kesmeye......

yine nehir kenarından dönerlerken bu defa eşi düşmüş suya......başlamış oduncu dövünmeye....allahım kurtar eşimi diye yalvarmaya...allah yine kıyamamış peri kızını göndermiş...

peri kızı cıkmış ortaya...ey oduncu demiş ne istersin...........eşimi demiş kurtarın ben yüzme bilmiyorum nolur onu bana geri verin.......

peri kızı suya bir dalmış bir çıkmış beraberinde JENNİFER LOPEZ...

bumu demiş senin karın....

oduncu sevinçle bağırmış EVET BU BENİM KARIM İŞTE...........diye.

peri kızı bozulmuş bu defa.....

oduncu demiş gecen sefer ne altın baltayı istedin ne gümüşü...bu karın olmadığı halde neden benim karın dedin...

oduncu pişkin pişkin söylenmiş......

şimdi demiş bu karım değil desemmmmmmmmm....sen yine dalıcan bu defa ANGELİNA JOLİE yi cıkartıcan....ben bu degil deyince kendi karımı ...

sonrada bana üçünü vericen.........ben bu hayat pahalılığında üçüne nasıl bakarım...............

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hiçbirini kabul etmez,bir erkeğe 4 karı olmalı diyen şu Sibel Üresin midir nedir onu isterdim,nasılsa herbişeye izin veriyor,beni hiç kasmaz diye,sonra da diğerlerini gönül rahatlığıyla bulurdum zaten..Ehehehhhüeeee.... :kıhkıh:

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.