Welcome to Focus Club Tr | Otomobil Severlerin Adresi

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• Duyurular

• Yakup Çağatay

[ÖNEMLİ MUTLAKA OKUYUNUZ] Görünmeyen Resimler Hakkında   06-08-2015

Devletimiz i.imgur adresini engellemiş bulunmakta, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir. Google dns gibi 8.8.4.4  İlginize Teşekkürler. NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir, diğerlerinde problem bulunmamaktadır.  
“ER-OL
Tevfik

Biraz Da Gülelim :)

49 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Gülmekten ölüyordum yahu :D Bu adam hasta sanırım ama :( 

Banada pek normal görünmedi.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

G yedikçe balık hafızalıya dönüyor da tam bayılma gibi değil sanki bu. Bayılsan uyandığında o zımbırtının içinde olsan tırsarsın be ya, bu böyle gülüyor bir şey yokmuş gibi.

Bi Dr. House'a görünmesi gerenk bunun :kıhkıh:

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
G yedikçe balık hafızalıya dönüyor da tam bayılma gibi değil sanki bu. Bayılsan uyandığında o zımbırtının içinde olsan tırsarsın be ya, bu böyle gülüyor bir şey yokmuş gibi.
Bi Dr. House'a görünmesi gerenk bunun :kıhkıh:

yok simdi bu karşıdan gelen arabada gG yerse orda durmamak gerek :)

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
9 saat önce, Volkan Ö. yazdı:

yok simdi bu karşıdan gelen arabada gG yerse orda durmamak gerek :)

Cidden bu araba sürerken her frende bayılıp uyanıyor mu acep :kıhkıh:

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nörolog değilim ancak bu çocukta petit mal epilepsi (absans nöbeti) diye bilinen nörolojik bir bozukluk var sanırım. Zaten araba kullanmıyordur diye düşünüyorum. Yok sadece heyecandan bayılıyorsa da bunun araba kullanmaması lazım ..

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maaşımı bankamatikten çekince, hemen döviz bürosuna koştum.Bankonun arkasında duran kadına, kendimden emin bir şekilde, değerli paramızı uzatarak "300$ verir misiniz?"' dedim. Buyrun efendim diyerek makbuzumla birlikte dolarları uzattı.Ardından aldığım dolarları uzatarak "şimdi bozdurmak istiyorum" dedim.Kadın şaşkın bakışlarıyla"ama efendim yaklaşık 2 TL kaybınız olur " dedi . Ben de "biliyorum olsun" dedim. Kadın gayet nazik bir şekilde dövizimi bozdu. Ardından elimdeki paraya 2 TL ilave ederek "300 $ verir misiniz?" dedim. Kadının şaşkınlığı ses tonuna ve yüzüne yansımıştı. "Nasıl yani? dedi. İşte param dolar istiyorum dedim. kadın çekmecesine kaldırdığı dolarları tekrar bana verdi. Bu dolar alıp verme işlemini tam 50 kere yaptırdım. Tabi doğal olarak 3. alışverişten sonra kadın döviz bürosunun müdürü çağırdı,durumu anlattı. Ben de müdüre isteğimi yerine getirmeleri gerektiğini,her işlemden yaklaşık 2 TL kazandıklarını söyledim. Hatta "para al ver boş yere yorulmayalım ben size ilk verdiğim paranın 100 TL fazlasını vereyim,siz de bana toplam 50 adet döviz bozdurma fişimi verin,ben de rahat rahat vatandaşlık görevimi yapmanın gururuyla evime gideyim" dedim.Döviz bürosunun müdürü, ilk başta eziyet gibi gelse de, 100 TL kazanmaktan mı yoksa başımızdakilerin sözünü dinlememden mi anlamadım keyifle bana kahve ısmarladı.Biz karşılıklı kahvelerimizi içerken görevli kadın 50 tane fişi bir zarfa koyarak yanımıza getirdi. El sıkıştık, hoşçakalın derken, yine bekleriz demediler. O günden beri lokantaya gidiyorum fişin birini gösteriyorum bedava yemek yiyorum.Kuaföre gidiyorum,fişimi gösteriyorum bedava tıraş oluyorum.Lastik servisine gidiyorum, fişimi gösteriyorum, arabamın kış lastiklerini ücretsiz değiştiriyorum. Fırına gidiyorum,fişimi gösteriyorum ekmek bedava. Bu akşam biraz keyif yapalım dedim.Eşimi,oğlumu alıp akşam yemeğine çıktık. Fişlerimizi gösterdik,ailecek bedava yemek yedik.Bu arada her bedava alışverişte elimizdeki fişleri de almıyorlar. Bazıları bakıyor fişimizi geri veriyor. Şimdilik aynı yere hiç gitmedim,işimi garantiye alıyorum. Bu iş aile ekonomimize çok katkısı oldu. 100 TL harcadım. Yemeğimiz,ekmeğimiz,lastik değişimimiz,tıraşımı bedava oluyorum.$ artışından çok daha karlı bir fiş yatırımı yaparak aile bütçemize katkıda bulundum. Bir ara kredi çekip 10.000$ alıp bozacağım ve hemen aynı gün kredimi kapatacağım. Yine en az 50 fiş toplarım. Bu tutarda fişlere bedava buzdolabı, perde, halı, düğün,hatta mezar taşı bile veriyorlarmış. Artık bu dünyada ölüm yok bize,sırtımız yere gelmez. Hepinize öneririm. Böyle sosyal devlet anlayışını sağlayan herkese teşekkür ederim.Hava bedava,su bedava derken tıraş da yemek de ekmek de bedava bana artık oh ne güzel hayat:))))))))
imza:Bedavacı

8 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
44 dakika önce, Tamer S. yazdı:

Maaşımı bankamatikten çekince, hemen döviz bürosuna koştum.Bankonun arkasında duran kadına, kendimden emin bir şekilde, değerli paramızı uzatarak "300$ verir misiniz?"' dedim. Buyrun efendim diyerek makbuzumla birlikte dolarları uzattı.Ardından aldığım dolarları uzatarak "şimdi bozdurmak istiyorum" dedim.Kadın şaşkın bakışlarıyla"ama efendim yaklaşık 2 TL kaybınız olur " dedi . Ben de "biliyorum olsun" dedim. Kadın gayet nazik bir şekilde dövizimi bozdu. Ardından elimdeki paraya 2 TL ilave ederek "300 $ verir misiniz?" dedim. Kadının şaşkınlığı ses tonuna ve yüzüne yansımıştı. "Nasıl yani? dedi. İşte param dolar istiyorum dedim. kadın çekmecesine kaldırdığı dolarları tekrar bana verdi. Bu dolar alıp verme işlemini tam 50 kere yaptırdım. Tabi doğal olarak 3. alışverişten sonra kadın döviz bürosunun müdürü çağırdı,durumu anlattı. Ben de müdüre isteğimi yerine getirmeleri gerektiğini,her işlemden yaklaşık 2 TL kazandıklarını söyledim. Hatta "para al ver boş yere yorulmayalım ben size ilk verdiğim paranın 100 TL fazlasını vereyim,siz de bana toplam 50 adet döviz bozdurma fişimi verin,ben de rahat rahat vatandaşlık görevimi yapmanın gururuyla evime gideyim" dedim.Döviz bürosunun müdürü, ilk başta eziyet gibi gelse de, 100 TL kazanmaktan mı yoksa başımızdakilerin sözünü dinlememden mi anlamadım keyifle bana kahve ısmarladı.Biz karşılıklı kahvelerimizi içerken görevli kadın 50 tane fişi bir zarfa koyarak yanımıza getirdi. El sıkıştık, hoşçakalın derken, yine bekleriz demediler. O günden beri lokantaya gidiyorum fişin birini gösteriyorum bedava yemek yiyorum.Kuaföre gidiyorum,fişimi gösteriyorum bedava tıraş oluyorum.Lastik servisine gidiyorum, fişimi gösteriyorum, arabamın kış lastiklerini ücretsiz değiştiriyorum. Fırına gidiyorum,fişimi gösteriyorum ekmek bedava. Bu akşam biraz keyif yapalım dedim.Eşimi,oğlumu alıp akşam yemeğine çıktık. Fişlerimizi gösterdik,ailecek bedava yemek yedik.Bu arada her bedava alışverişte elimizdeki fişleri de almıyorlar. Bazıları bakıyor fişimizi geri veriyor. Şimdilik aynı yere hiç gitmedim,işimi garantiye alıyorum. Bu iş aile ekonomimize çok katkısı oldu. 100 TL harcadım. Yemeğimiz,ekmeğimiz,lastik değişimimiz,tıraşımı bedava oluyorum.$ artışından çok daha karlı bir fiş yatırımı yaparak aile bütçemize katkıda bulundum. Bir ara kredi çekip 10.000$ alıp bozacağım ve hemen aynı gün kredimi kapatacağım. Yine en az 50 fiş toplarım. Bu tutarda fişlere bedava buzdolabı, perde, halı, düğün,hatta mezar taşı bile veriyorlarmış. Artık bu dünyada ölüm yok bize,sırtımız yere gelmez. Hepinize öneririm. Böyle sosyal devlet anlayışını sağlayan herkese teşekkür ederim.Hava bedava,su bedava derken tıraş da yemek de ekmek de bedava bana artık oh ne güzel hayat:))))))))
imza:Bedavacı

Bu metni kopyalyabilir miyim?

1 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

E zaten metin de alıntı. Face de dolanıyor şuan

2 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Süleyman Ünal yazdı:

Bende henüz sahibini bulamadım..viral olur yakında.

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Şimdi, Tamer S. yazdı:

Bende henüz sahibini bulamadım..viral olur yakında.

Bulamazlar ki. Bulmamaları daha iyi yoksa iyi olmaz onun için.

2 kişi bunu beğendi

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.