Jump to content
  • Duyurular

• Yakup Çağatay

Görünmeyen Resimler - Imgur ve PhotoBucket   06-08-2015

Türkiye'de i.imgur adresi engellemiş durumdadır, bu sorunu çözmek için ilk etapta öncelikli konuları yenilemeye başladık. Şuan görmek için yapmanız gereken basit bir DNS değişikliğidir; Google dns gibi 8.8.4.4 NOT: Bu sadece imgur'a yüklenen fotoğraflar için geçerlidir. PhotoBucket da diğer sitelerde görüntülemesini kapattı. Gözükmeyen bir resim/foto gördüğünüzde lütfen RAPOR düğmesini kullanarak bizlere bildiriniz eğer mümkünse görünür hale getireceğiz. İlginize Teşekkürler.
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Tevfik

Biraz da Gülelim :)

Önerilen Mesajlar

Hı kesin, belki en büyük değiller ama uçak anlayışını değiştiren firmadır

Çok ucuza bolca uçuyoruz sayelerinde... 1.82 boyum var ben çok rahatsız olmuyorum zaten gidilen yok taş çatlasın 1 saat, breh eleştirenlere.
Pegasus ING kartım da var, sürekli puan birikiyor beleş biniyorum. M & S'dan daha avantajlı.

Hadi hadi.. Reklam yaptı beleş bileti kaptı :P

Bu dediğin beklentiyle alakalı. Aynı yere aynı kişi aynı sıradaki koştukta farklı şirketle uçsun bak sen söylemlere. Çünkü Pgs den beklentisi o, bizden beklenti bu...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
16 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Hadi hadi.. Reklam yaptı beleş bileti kaptı :Pemoji12.pngemoji12.png

Bu dediğin beklentiyle alakalı. Aynı yere aynı kişi aynı sıradaki koştukta farklı şirketle uçsun bak sen söylemlere. Çünkü Pgs den beklentisi o, bizden beklenti bu...

Ben uçmadım mı aynı yere farklı uçakla :D Söylemim bu işte. Uçaktan beklentim a'dan b'ye götürmesi :D 

Ülke içi kısa uçuşlarda öyle çok tatavaya gerek yok bence. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
7 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Sen yolcu olarak bunu düşünen kısmın %5 sindesin :) kalan %95 para çokomel eğrisi diyo :)

Eee bunda hem fikiriz zaten ama diz mesafesinin azlığı abartılıyor dedim sadece :)  Gören de %95'i okyanus geçiyor sanar. Onu da geçtik Allaha şükür onda da uyuyorsun kaskatı, kaykılmadıkça diz mesafesi değersiz. Popo mesafesi iyidir iyi.

1.82 boyum, kilom da hayvani durumda şuan; ama rahatsız değilim. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

THY tamamda, anadolu jetin diz mesafesi fazla mı ki?

geçen gün dedemlere bilet aldım, saati uygun en ucuz kombinasyon THY gidiş sun express çıktı, şaşırdım. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.