Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

    Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Tevfik

Biraz da Gülelim :)

Önerilen Mesajlar

Usta sperm acemi spermleri toplamış,ne yapacaklarını öğretmek için anlatmaya başlamış...

"Bakın gençler,size ihtiyaç duyulduğunda şiddetli bir sarsıntı hissedeceksiniz.Arkasından kuvvetli bir tazyikle deriin,karanlık bir tünele fırlatılacaksınız,o tüneli çok hızlı ve çok çabuk geçmeniz lazım...O karanlık tüneli geçtikten sonra geniiiş bir hole gireceksiniz,orada tam karşınıza yuvarlak kocaman bir madde çıkacak,o maddenin hemen yanına gideceksiniz ve kendinizi tanıtıp kapıdan içeri girmeye bakacaksınız"""

Ve o büyük gün gelmiş..Bizim genç sperm çok heyecanlıymış,çok şiddetli bir sarsıntıyla deriin ve karanlık tünele girmiş,diğerlerinden çook hızlı bir biçimde karanlık tüneli geçmiş,tam da tecrübeli spermin dediği gibi geniş bir hole çıkmış..Bir bakmış karşısında yuvarlak o madde...Diğerleri gelmeden hemen o maddenin yanına gitmiş tanışmak için ve..

-Merhaba ben sperm..

Yuvarlak madde bakmış sperme ve...

-Merhaba,bende Bademcik.... :P:kıhkıh:

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aranan erkek zanlı işte böyle yakalandı

Polise yakalanmamak için saçlarına kaynak yaptırdı adını ise...

Mersin'in Silifke ilçesinde uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyon kapsamında aranan erkek zanlı, kadın kılığında yakalandı.

Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, 29 Nisan'da gerçekleştirilen ve 46 kişinin yakalanarak tutuklandığı operasyonun firari sanığı olarak aranan Şeref D'nin (19) Antalya'nın Finike ilçesinde olduğu belirlendi.

Polise yakalanmamak için saçlarına kaynak yaptıran, makyaj yapıp, kadın kıyafetleri giyen ve kendini “Şadiye” ismiyle tanıtan Şeref D, Silifke Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen operasyonla yakalandı.

Silifke'ye getirilen zanlının sorgusunun ardından Silifke Adliyesine sevk edildiği bildirildi.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Alıntı kaldırıldı.

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orta yaşını çoktan geçmiş,artık ellilerinde olan,cinsel performansı ayda yılda bir-iki kez ereksiyon seviyesinde olan bir adamcağız bir gün camiye gitmiş...Cami hocası **** ve aldatma üzerine vaaz veriyormuş."Müslüman adam karısını aldatmaz,aldatan adamın günahı çok büyük olur,helali olan eşiyle birlikte olan adamın ise Tanrı katında 70 gavur askeri öldürmüş kadar sevabı vardır"

Hocanın bu sözlerini iyice dinleyen adam ,bu sözlerle gaza gelip hemen evine gitmiş...Eşine durumu anlatmış ..Hadi bir 70 düşman askeri öldürelim demiş...İlk birliktelikleri harika geçince adamın eşi:"bey,ben çok hoşlandım bu işten,hadi bir 70 gavur askeri daha öldürelim " demiş..Adam kalan gücünü de kullanmış ne yapsın,bir 70 gavur askeri daha öldürmüşler....Aradan 1-2 saat geçince adamın eşi yeniden adama gelip "bey bu 70 asker öldürme işi çok hoşuma gitti,yeniden 70 asker daha öldürelim" demez mi..Adam erkekliğin karizmasını çizdirmemek için son bir güçle başlamış ama çok zorlanmış ve yorgun argın uyuyakalmış ....

Ertesi gün alt katta oturan oğlu babasının yanına gelmiş..."Ya baba,dün gece amma gürültü yaptınız,sabaha kadar uyutmadınız,ne oldu yaa,eşyaları falan mı çektiniz?" diye sorunca adam hiddetle oğluna dönmüş : "Ne eşyası oğlum.." demiş :"Gavur askerleri ananınkine karagah kurmuş,sabaha kadar öldür öldür bitiremedim...." :):kırbaç:

Bu iletiyi paylaş


İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.