Jump to content
  • 0

Kuga 1.5 Tdi Egzoz Aşırı Isındı

Oguz byrk
 Paylaş

Soru

1.5 dizel 2019 model kuga aracımı 1 ay oldu alalı aldıgımın ertesı gunu egzoz aşırı ısındı uyarısı verdı ve motor arıxa uyarısı yaktı aracı ertesı gun servıse goturdum ve dpf fılıtresı tamamen dolmus degısmesı gerek denılıp degısıldı arac 77bın kmdeydı ve uzerınden 1 ay gectı ve 78bın kmde aynı uyarıyı verdı egzoz asırı ısındı motor arıza uyarısı yaktı 2 3 start stop çalıstırdıktan sonra motor arıza uyarısı sondu ilkinde sonmemıstı bende 40 dakıka 3 bın devırde 70km sabıt hızda surdum aracı ve bu ıslemı 1000 km olana kadar 4 kez yapmama ragmen yenıden yasıyorum.sorum su bu durum normalmı arac sehır ıcın 8.2 yakıt yuketımıyle gezıyor acaba baska bır problemmı var bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler sımdıden 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 0 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Bu soru henüz cevaplanmamış

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.