Jump to content
  • 0

Dalgalı Veya Arnavut Kaldırımda Bazen Gelen Lok Sesi

Ali Fırat Yılmaaz
 Paylaş

Soru

Herkese Selamlar.

Focus 17 1.5 tdci pws aracımda Arnavut kaldırım ve hafif dalgali yolda giderken düşük hızlarda 0-40 km hizlarda sol önden bazen cok az lok sesi geliyor. Usta bakti Z rotlar rotiller ve burç değişecek dedi ama rotillerin ve burçların geri salıncağa uyuşması zor oluyor salıncağı komple değiştirelim dedi . ilk z rotlari değiştirelim dedi sese bakalim salıncağı boşuna değiştirmeyelim piyasadakilerin çoğu yan sanayi orijinale yazık olmasın dedi . O ses dahada azaldı. Çok derinden bir lokurtu var arnavut kaldırımda acaba burçların doğal sesi mi? Benim ses takıntım mi bilemedim illaki ses olacağını düşünüyorum kesinlikle ani kalkış ve frende sağa sola çekme ve fren yaparken vurma sesi vs de yok... Diğer husus ise nette salıncak araştırması yaparken otomatik park uyumlu salıncak diyor diğer normal salıncağa bakıyorum tipleri aynı bu ne demek oluyor bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
20.06.2022 - 17:00 tarihinde, Samet Kaan yazdı:

burdaki konuya bakın isterseniz

Samet Bey tavsiyeniz için teşekkür ederim. Konuyu inceledim Bugün uzun uğraşlar sonucu sol amortisörü bsg marka ile değiştirdim sorunum düzeldi rotcu direksiyonu kutusu diye ısrar etti yok salıncak boşluğu dedi gerçekten millet nerden ne koparacağını bilmiyor. 450 tl bsg amortisör 300 tl motorcraft takoz ve 200 tl işçilikle 950 tlye hallettirdim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.