Jump to content
  • 0

Sync 3 Klasör ve Dosya Limiti Var Mı ?

Can aksoy
 Paylaş

Soru

Beyler SYNC 3'e aşağıdaki resimde gördüğünüz 64gb'lık bir usb belleğe 5498 Dosya ve 419 Klasör olarak içine m4a Formatlı müziklerimi attım ancak araca taktığımda içindeki müzikleri görmedi , normalde 32 gb lık başka bir usb bellekte de türkçe parçaların olduğu yine m4a uzantılı müziklerimi attım onları gördü , acaba 64 gb lık olanda çok sayıda klasör olduğu için indexleyemedi mi acaba ? sorun neden olabilir ? yabancı forumlarda 50.000 dosyaya kadar sorunsuz okuduğu yazmakta SYNC3'ün 

Not : Dosya sistemi eXFat 

Screenshot 2022-06-08 105131.png

Screenshot 2022-06-08 105904.png

Can aksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Klavuzda da aşağıdaki gibi bir ibare var. Sync 3 bu dosyaları tek tek tarar, medya bilgilerini indeksler (şarkı adı, albüm vs). Bu da belirtildiği gibi, usb ilk defa takıldığında zaman alacaktır. 

image.png.7273f1625e1c45cbe17a1926faa40728.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

belirlenmiş klasör veya dosya sınırı yok ama söyle etkenler var sync işletim sistemi ve arama tarama işlemi yapar taktığınız bellekteki tüm dosyaları klasörler ile indexler bellek boyutu ve dosyaların adı ve karakterleri de sayarsak bu işlem 16gb haritasız sync3 sistem de yaklaşık 1 saate yakın sürer.
kısaca ana klasör altına yıllara albümlere göre ayıklayın ama bu defa klasör açtığınız da 10dakika beklersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Klasör içinde klasör vardı onları sildim tek klasöre düşürdüm , şimdi tanıdı , belki ilk taktığımda da tanıyacaktı uzun sürecekti sadece hallettim sonuç olarak 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.