Jump to content

Bu Araç Alınır Mı?

Hamza Tuğran Bayram
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Abiler nasipse yarın bu aracı görmeye gideceğim. İlanı aşağı bırakıyorum, bir inceleyip beni bilgilendirirseniz sevinirim. Araç 1.6 atmosferik, ecoboost'tan vazgeçtim zaten.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ar-kon-dan-orjinal-degisensiz-titanium-ful-plusful-230binde-msrfsiz-1026840736/detay

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

230k km antalya plaka istanbul da, kaportaya iyi bakın..

fikirler değişebilir ama paranın yettiği en genç araba daha iyidir kısa sürede değiştirilemeyecekse..

focus 2.5 arabanız var herhalde 2010 model falandır.. gidip yine 2009 model araba almak bence mantıksız..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Segment atlayacağınız kesin. Antalya bölge nem kaynaklı kaporta sorunu yoksa , çok yakması ki 10 litrenin üstünde yakacaktır sizin icin sorun teşkil etmeyecekse bence alinir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.