Jump to content

Sync 3 Ses Çıkışı Kaç Watt Birde Oval Hoparlör Tavsiyesi

Aykut Kaplan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar merhaba bende amerikan 2020 model ford fusion var (mondeo) se paket olduğu için 6 hoparlörlü ancak sel ve titanium pakette 12 hoparlör var benim aracımda ise arka cam pandizotunda 2 adet oval 1 adette 10 cm boş hoparlör yuvaları var benim sorum şu amfisiz oval coaxial hoparlör olarak sync 3 te en yüksek watt ve rms değeri ne bağlamalıyım önerileriniz ve fikirleriniz benim için önemli. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malesef sizin düşündüğünüz gibi değil, 2017 den sonra ford Sync3 ile B&O sitemine entegre oldu sizin boş alanlar B&O ek anfi modülü ile çalışıyor.
Değiştirmeniz gereken malzemeler ACM hoparlör kablo tesisatı ve anfi modülü buna ek olarak ben oraya normal hoparlör takayım nasıl olsa çalışır gibi düşünmeyin bende bu hatayı yaptım ACM çıkış direnç değeri hesaplanmış 2Ω oynasa sistem hata veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.