Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sol Ayna Için Yardım

Ibrahim Ince

Soru

iyi akşamlar arkadaşlar bende 2010 model ford focus 1.6 tdci trend hb araç var. geçenlerde hareket halindeyken önümde olan kaza sonucunda kaza yapan araçtan fırlayan bir parça sol ayna sinyalini kırmıştır.ayna kırılmamış fakat ayna plastiğinde kırıklar oluşmuştur. şu anda sinyal çalışmıyor bende aynayı plastik aksama koli bandıyla yapıştırdım şuan işimi görüyor ancak görüntüsünden çok rahatsızım. yeni ayna taktırmak ne kadara mal olur? yan sanayi ayna taktırmak mantıklı mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

ben kör noktada geri geri cıkarken cakmıştım serviste..250 tl idi sanırım tamamı 1 yıl önce...

babam servisi aramış durumu anlatmış... aynanın 4 parçadan oluştuğunu söylemişler 1.sinyal 2.aynanın gövde kısmı 3. aracın rengine uygun kapak kısmı 4. ayna.

toptan değişirse 600-650 tl gibi bir rakam telafuz etmişler duyunca delirdim aslında...ondan size danışmak istedim...işlerimin yoğunluğundan dolayı pazar günleri haricinde araçla ilgilenemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

dogru dogru şimdi bktım bende sallamışım 550 tlymiş..250 işcilik almışlar...bence sen git bi kasko yaptır..sonra ayna kırıldı de değiştir servisten nasılsa o para cıkıcak bari kaskon olsun aklımı seveyim nasıl..düşünce..süper beyin bedava...vala ben olsam böle yaparım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ustam aracın parasını zar zor denkleştirdiğimiz için kasko yaptıramdık malesef :(

geçmiş olsun, çıkma parça ve sahibinden.com da genelde oluyor, Araştırabilirisiniz.

Bende sizin gibi zar zor denkleştirip arabayı aldım. Kötü bir rüya gördüm, ertesi gün yaptırdım. :) Maddi de biraz zorlansamda içim rahat

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

dogru dogru şimdi bktım bende sallamışım 550 tlymiş..250 işcilik almışlar...bence sen git bi kasko yaptır..sonra ayna kırıldı de değiştir servisten nasılsa o para cıkıcak bari kaskon olsun aklımı seveyim nasıl..düşünce..süper beyin bedava...vala ben olsam böle yaparım...

Sende her yol var onu biliyoruz :D

Sonra gelir toplum niye boyle düzeltmeye mı ugrascaz der...

Kültür başkanının teklife bak ya..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

süpersiniz Tevfik bey :) aracın kaskosu 1800 tl gibi bir rakam yapıyor. malesef şuan için bunu karşılayacak maddi imkanım yok... vergisini zar zor ödedim :) eylülde vize falan var... acaba vizede sorun çıkarırlar mı??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teyfik abi bağzı kaskolar aracın resimlerini istiyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geçmiş olsun, çıkma parça ve sahibinden.com da genelde oluyor, Araştırabilirisiniz.

Bende sizin gibi zar zor denkleştirip arabayı aldım. Kötü bir rüya gördüm, ertesi gün yaptırdım. :) Maddi de biraz zorlansamda içim rahat

teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ufak bişey canınızı sıkmaya degmez. imkan olunca yaptırırsınız. yada orjinal taktıracaksınız bence 200 daha fazla verip bi kasko yaptırın yaptırdıktan sonra aynayıda aradan çıkarırsınız.

1200 tl demeye çalıştınız galiba yanlış anlaşılma olmasın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.