Jump to content
  • 0

2013 C-Max Entegre Güneşlik ve İzalatör

Volkan Bozkaya
 Paylaş

Soru

Arkadaşlar 2013 C-Max aracım için 2 çıkma yedek parçaya ihtiyacım var. Parçalara ait parça kodlarını ve görsellerini de ekliyorum. Parça kodlarında belki hata olabilir ama büyük ihtimalle doğrudur. BU ürünleri çok aradım ama bulamadım. Bu parçaları nerden temin edebilirim ?

1. Sol arka kapıya ait entegre güneşlik (Parça Kodu: 4M51 A246A41A)

2. Sol Ön davlumbaz içi sünger izalatör. (Parça Kodu: AM5Z16071A)

6040a4c91bc22.jpg

5fdcd06fae16f.jpg

G022357210.png

14117354074b5c-Arka_kapiya_entegre_guneslikler.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 4 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
2 dakika önce, Volkan Bozkaya yazdı:

Bu parçaları nerden temin edebilirim ?

Çıkmacılarda bulamadığınızı söylemişsiniz, biz de muhtemelen bulamayız o halde Türkiye'de. Yurtdışı sitelere bakmak lazım ebay vb...

Davlumbaz izolatörü servise sorabilirsiniz çok pahalı olmayabilir, parça no yanlış bu arada.

Arka kapı güneşliği bulmak gerçekten zor ve pahalı çünkü çıkmacılar komple satmak istiyorlar. Fiyatı da oldukça tuzlu maalesef.

image.png.cbb0a9076d084364a85daf7ef9e7a2e1.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.