Jump to content
  • 0

Focus MK4 Vites Değiştirme Kulakçıklarından Gelen Ses

Caner Şen
 Paylaş

Soru

arkadaşlar sağ vites kulakçığım vites atarken çıtırdama sesleri yapmaya başladı , eskiden ara sıra yapıyordu şimdi her dokunuşumda çıt çıt diye ses yapmaya başladı. sol kulakçıkta hiçbir sorun yok. başına gelen var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Kulakçığı geçen oğluma göstermek için kullandım. Buradan da manüel vites değiştirebilirsin ama bir manası yok diye.

Herhangi bir ses,  tıkıtrı yok bizde .Peki kulakçığı kullanıyor muyuz . Zinhar hayır..

Bizde bir tek kapı hoparlör cızırtısı var. Onu da rutin bakımda söyledim . TSB si var , garantiden insulasyonunun yeniden yapılması gerekiyor. Ama çok saygıdeğer Otokoç bu işlemi yapmadığı gibi dalga geçer gibi tizleri basları kısıp arabayı geri verdi. 

Ben memnunum yahu Mk4 ST line dan . Keşke LED far da olaydı. O zaman satmayı hiiiiiçç düşünmezdim. Bir de 235 40 18 ebat nedir kardeşim 2500den ucuz lastik yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
13 saat önce, H. Cenk yazdı:

Kulakçığı geçen oğluma göstermek için kullandım. Buradan da manüel vites değiştirebilirsin ama bir manası yok diye.

Herhangi bir ses,  tıkıtrı yok bizde .Peki kulakçığı kullanıyor muyuz . Zinhar hayır..

Bizde bir tek kapı hoparlör cızırtısı var. Onu da rutin bakımda söyledim . TSB si var , garantiden insulasyonunun yeniden yapılması gerekiyor. Ama çok saygıdeğer Otokoç bu işlemi yapmadığı gibi dalga geçer gibi tizleri basları kısıp arabayı geri verdi. 

Ben memnunum yahu Mk4 ST line dan . Keşke LED far da olaydı. O zaman satmayı hiiiiiçç düşünmezdim. Bir de 235 40 18 ebat nedir kardeşim 2500den ucuz lastik yok. 

ben kulakçığı özellikle şehir içi rampa iniş çıkışlarında çok kullanıyorum çünki araba çok fazla vites seçiyor gereksiz ben sabit 3. vites veya 2. vitesde gidiyorum kendisi rampa aşağı gördümü hemen 4. vitese atıyor halbuki ilerde jız kesici var 2. vites motor freniyle iniyorum. sebep bu yani ve sağ kulakçık çıtır çıtır ediyor. solda hiçbir problem yok.

tizlerden aynı sorundan şikyetçiyim konuda yazdım.3 kez servise gittimde her seferinde söyledim en sonuncuda bana da aynı şekilde servis dalga geçer gibi radyoda yapıyor sadece dediler 😄 tizler bariz arada kesiliyor gibi ses yapıyor özellikle şarkı girişlerinde. Bu TSB ler nereden bakılıyor nasıl bu konuda baskı kurabilirim , aynı şekilde diğer konularda görmüştüm kapılarda trim seslerini engellemek için tsb var diye ama nerede bunlar nereden kontrol edicez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10.01.2022 - 22:12 tarihinde, Caner Şen yazdı:

arkadaşlar sağ vites kulakçığım vites atarken çıtırdama sesleri yapmaya başladı , eskiden ara sıra yapıyordu şimdi her dokunuşumda çıt çıt diye ses yapmaya başladı. sol kulakçıkta hiçbir sorun yok. başına gelen var mı acaba ?

Wd40 ya da silikon sprey sık geçer focus bu bazı yerleri tabi ki gıcırdıyacak çat çut yapacak 😁

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.