Jump to content
  • 0

2017 Kuga 1.5 Tdci Alt Takım Rotil

Okan Güven
 Paylaş

Soru

Arkadaşlar Merhabalar. 5-6 ay önce focustan  kugaya geçiş yaptım. Aracın vize zamanı gelmişti vizeye girdim. Ön sol rotil bozuk olduğu için ağır kusur yazıldı. sağ da aslında bozukmuş ama acil olan sol. Yeni bir şehirdeyim burada kimseyi tanımıyorum (Tekirdağ Çorlu) sol alt rotil de epey ses yapıyor gerçekten olaydan sonra baya dikkat kesildim zaten. boşluk ve ses var. Sizlere sorum şu 10-15 gün sonra İzmir'e gideceğim tüm ustalarım dostlarım orda. aracı bu haliyle Tekirdağ'dan İzmir'e (600 km civarı) sürsem sorun yaşar mıyım ? yolda tehlike arz eder mi bu durum ? kopar mı yani kısacası aklıma takıldı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
22 dakika önce, Okan Güven yazdı:

yolda tehlike arz eder mi bu durum ? kopar mı yani kısacası aklıma takıldı. 

Aracınız hayırlı olsun, bu soruya net bir cevap veremeyiz maalesef.

Servise veya bir ustaya gösterin/danışın derim sonuçta uzun bir yol gideceksiniz.

Ben olsam riske girmezdim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.