Jump to content
  • 0

2011 Focus 3 Sony Teyp Değişimi Hakkında

Hasan Ballı
 Paylaş

Soru

Arkadaşlar merhaba, 

2011 model titanyum paket focus 3 kullanıyorum aracımda bu 1. resimdeki teyp vardır. ancak 2. resimdeki Sony teyple değiştirmek istiyorum direk söküp bunu taksam uyar mı yoksa başka işlem yapılması gerekli mi ? Konuyla alakalı bilgisi olan abilerimden kardeşlerimden desteğinizi bekliyorum

şimdiden teşekkürler. 

1. RESİM

b1.jpg

2. RESİM

maxresdefault.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sizdeki ekran aşağıdaki ile aynıdır sanıyorum. Bu ekran 3.5" olması lazım.

Bu tuş takımını kullanabilirsiniz, hiçbir şey yapmadan çalışır ancak ekran boyutları farklı olduğu için arada boşluk kalıp ekran çerçevesi gözükecektir.

Sony panelde iki versiyon var. Biri 4.2" ekran için diğer 5" ekran için. 5" olanda ayrıca navigasyon için bir hafıza kartı girişi de bulunuyor. Buna dikkat etmek gerek.

image.png.73566753330bdc69e82886acae7b4879.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet benim teyp aynı görseldeki gibi yerine takmak istediğim ise altta bulunan sony marka olan teyp

image.png.370b3b98d9539d7b6237e9cb4503b0e6.png

bunu taktığımda direk çalışır mı yoksa bi işlem gerektirir mi ? bu 4,2" olanlardan sanırım 

Hasan Ballı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Hasan Ballı yazdı:

bunu taktığımda direk çalışır mı yoksa bi işlem gerektirir mi ? bu 4,2" olanlardan sanırım

Evet bu 4.2". "Bu tuş takımını kullanabilirsiniz, hiçbir şey yapmadan çalışır" diye yazmıştım zaten yukarıda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 dakika önce, Semih O. yazdı:

Evet bu 4.2". "Bu tuş takımını kullanabilirsiniz, hiçbir şey yapmadan çalışır" diye yazmıştım zaten yukarıda.

ben teyp konsolunun sökülüp yeni konsolun takılacağını düşünmüştüm ama sadece tuş takımı ve ekran olarak değişebiliyor.

O zaman iç üniteler aynı mıdır yani sony olmasından dolayı ve renkli ekran olmasından dolayı değişim düşünüyordum 🤔

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Hasan Ballı yazdı:

ben teyp konsolunun sökülüp yeni konsolun takılacağını düşünmüştüm ama sadece tuş takımı ve ekran olarak değişebiliyor.

O zaman iç üniteler aynı mıdır yani sony olmasından dolayı ve renkli ekran olmasından dolayı değişim düşünüyordum 🤔

İşlev, ses kalitesi vs. hiçbir fark olmaz. Tek fark görüntü olur.

Aşağıda bıraktığım konulara bakarsınız.

@Ozan Kar BVC'de sorun mu oluyor? 4.2" değişiminde?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Semih O. yazdı:

@Ozan Kar BVC'de sorun mu oluyor? 4.2" değişiminde?

evet 4.2 de de problem çıkıyordu. 

@Hasan Ballı teorik olarak tamamen uyumlu, yazılım/parametre sorunu çıkabilir onu da takmadan anlayamazsınız bildiğim kadarıyla. eğer bu sorun çıkarsa 4.2" için çözüm bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kodunu tam hatırlamıyorum ama 4.2" ekranlardan biri takıldığında usb çalışmıyordu, başka bir kodla olanda çalışıyordu. İmkanınız varsa deneyerek alın derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.