Jump to content

Cam Filmi Söktürmek Cama Zarar Verir Mi?

Ali Fırat Yılmaaz
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Aracimin üstünde cam filmi var önceki sahibi taktırmış fakat ben bunlari söktürmek istiyorum. Bildiğim kadarıyla araçlarımızda renkli cam var acaba sökturme işleminde  renkli cama bi zarar gelir mi böyle bir durum yaşayan var mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Cam Filmi Söktürmek Cama Zarar Verir Mi? olarak değiştirdi
18 dakika önce, Yakup Ç. A. yazdı:

Ne gibi bir zarar verebilir? Rezistans vs yoksa. Hafif ısıtılır ve sökülür sorun olmaz.

Teşekkür ederim cevabınız için renkli camın nasıl bir fiziksel yapıya sahip olduğunu bilmediğim için cam filmi sökümü sırasında herhangi bir zarar görür mü endişesi vardı Sadece onu sordum teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yapışkan artıklarını temizlemek için jilet kullanıyorlar, tecrübesiz (daha doğrusu beceriksiz) birisi jilet ile camı çizebilir.

Arka camın rezistansı için garanti vereni görmedim ancak işi bilen sorunsuz söküyor onu da.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarıyla boya ya da film değil fabrikasyon karartmalı camlar. Üretim aşamasında camın hammadesine siyah pigmentler karıştırılıyor. Fakat bu genel doğru olmayabilir, farklı çözüm üreten firmalar da olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Ali Fırat Yılmaaz yazdı:

Bugün söktüm cam filmlerini saç kurutma makinesi ile bir sıkıntı olmadi. 

camda yapışkan kalıntısı kaldıysa tinerle çok rahat çıkarabilirsiniz , jiletle falan olmaz bu işler camı çizebilir ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

camda yapışkan kalıntısı kaldıysa tinerle çok rahat çıkarabilirsiniz , jiletle falan olmaz bu işler camı çizebilir ...

Öneriniz için teşekkürler spatula ile çıkardım kalanları .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.