Jump to content
  • 0

Focus 3.5 Alarm Var Mı?

Samet Kaan
 Paylaş

Soru

Merhaba;

Focus 3.5 titanium aracım var. Bu araçlarda alarm yok mu. Arabanın içindeyken kapıları kilitleyince el kol hareketi yapıyorum, araba ötmüyor :). 2.5 kasada çift kilitleme ile alarm devreye giriyordu. ELM 327 vs. açabilirmiyiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
11 dakika önce, Samet Kaan yazdı:

Bunlar hareket algılayıcı değil mi.

İçi boş o gözlerin, alarm modülü ve 2 adet sensör almanız gerek. TR ye gelen araçlarda yok alarm ekipmanı... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Samet Kaan yazdı:

Merhaba;

Focus 3.5 titanium aracım var. Bu araçlarda alarm yok mu. Arabanın içindeyken kapıları kilitleyince el kol hareketi yapıyorum, araba ötmüyor :). 2.5 kasada çift kilitleme ile alarm devreye giriyordu. ELM 327 vs. açabilirmiyiz.

Acabilirsiniz konuyla ilgili forumda arama yaparsaniz fazlasini da bulursunuz 

Hareket algilayici isi zor , parca tedarik gerekli ama alarm açılıyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Serkan D. yazdı:

Acabilirsiniz konuyla ilgili forumda arama yaparsaniz fazlasini da bulursunuz 

Hareket algilayici isi zor , parca tedarik gerekli ama alarm açılıyor 

Gözlük konulan kısımda 2adet algıyıcı var. Bunlar hareket algılayıcı değil mi. Forumda arama yaptım ama 2020 kuga için buldum. Bunun bizim araçlarda geçerli olup olmadığından emin olamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
7.12.2021 - 11:51 tarihinde, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

İçi boş o gözlerin, alarm modülü ve 2 adet sensör almanız gerek. TR ye gelen araçlarda yok alarm ekipmanı... 

vay anasını ya bişey daha öğrendim 

bizim ülkeye ne gelirse birileri söküp alıyormu ?
yoksa ithal ederken verdiğinde siparişi onu taktırmayıp fiyattan düşerek bize o var gibi fiyatla geri satıyormu ? 
ülke değil muz cumhuriyeti (ülkedeki firmalara lafım) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Araba üretilirken alarmlı alarmsız ayrımı yaparlarsa 2 ayrı üretim yapmak zorundalar, maliyetine göre üst donanımlara göre parça üretip takıyorlar direkt. Dolu gelip sökme durumu yok ki dolu getirip maliyetine yansıtmama ihtimalleri de yok bildiğim kadarıyla.

Getirip sökebilselerdi her şeyi üzerinde getirip ÖTV+KDV yerine sadece KDV ödemek için söker sonradan takarlardı, teoride de pratikte de pek mümkün değil bu bildiğim kadarıyla da emin değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alamanyalarda tüm serilerde opsiyonel görünüyor. Opsiyon fiyatı da 375 euro. Bizde bu rakam 500 euronun üzerine çıkar. Kabaca, bizde opsiyonel olarak sunulsa idi 6500 TL civarı fiyatı olacaktı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Getirip sökebilselerdi her şeyi üzerinde getirip ÖTV+KDV yerine sadece KDV ödemek için söker sonradan takarlardı, teoride de pratikte de pek mümkün değil bu bildiğim kadarıyla da emin değilim.

doğuş bir ara yapıyordu tabi bu kadar sök tak şeklinde değil de basit şeyler mesela jant.

ciddi bir ceza ödediler 🙂 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.