Jump to content
  • 0

Gündüz Ledi Titremesi

Halil Özer
 Paylaş

Soru

Bugün trafik ışığında farkettim. Sağa sinyal vermiştim öndeki arabanın tamponunda sağ gündüz farım titreme yaptı gibi geldi sonra söndü, sinyal çalışmaya devam ediyor sol gündüz farında yine sıkıntı yok çalışıyor. Sonra durduğumda kontrol ettim sinyal kapalı iken normal çalışıyor. Sinyali açınca önce kısılıyor sonra titreme yapıyor sönüyor. Sonra tekrar açılıyor sma titreme ve sönme devam ediyor. Sinyali kapatınca düzeliyor. Videoya çektim ama led ışıklar videoda zaten titrediği için faydası olur mu bilmiyorum? Sizce neden olabilir? Serviste Far değişimi yapılmıştı oradan kazası var. Ama bugüne kadar bi sorun yoktu. Normal farlarda da sorun yok. 1939825707_Screenshot_20211124-125745_VideoPlayer.thumb.jpg.90750406730eccaf7beae133c3e8fd68.jpg

20211124_122702.mp4

Screenshot_20211124-125747_Video Player.jpg

20211124_122944.jpg

Halil Özer tarafından düzenlendi
Fotoğraflar tekrar etmiş
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 2 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.