Jump to content
  • 0

Sync 3 Sony Ses Sistemi Ayarları

Can aksoy
 Paylaş

Soru

Selamlar aracıma SYNC 3 montajı yaptırdım , öncesinde SYNC 2 vardı ve ses ayarları kısmında hazır Eq mode'ları vardı ancak SYNC 3 taktıktan sonra sadece Bass , Tiz ve Mid ayarları menüsü var , bu ekstra eq mode menüsü de sanırım ford scan ile aktif hale getirilebiliyormuş ? 

Yabancı forumlarda şöyle bir yazı gördüm ;

Vehicle: 2011 Edge Limited with Sony Sound

Using Forscan added EQ Mode (off/Rock/Pop/Classical/Voice) selection.

This is in the APIM Module

7D0-01-02 xxxx xXxx xxxx Change BIG "X" to "8" (enable). The default is "0" Disabled.

(My default AS-BUILT was: 7D0-01-02 0403 0000 02E3 to activate I changed to: 7D0-01-02 0403 0800 02E3)

Ben de kendi aracımda bu şekilde aktif edebilir miyim o kısmı ?

post-31561-0-68285900-1524244503.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Sync 3'de Eq Settings şeklinde hazır ayar opsiyonu bulunmuyor. Araçta DSP modülü varsa (Amerikadaki subwooferlarlu araçlarda, ya da Avrupdaki B&O sistemli araçlarda vardır), onda sorround ses açıp kapama opsiyonu olur. Yukarda paylaşılan işlem sizde bir işe yaramaz. Sync 3'de de ses anlamında değişiklik yapmaz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Murat Kav. yazdı:

Sync 3'de Eq Settings şeklinde hazır ayar opsiyonu bulunmuyor. Araçta DSP modülü varsa (Amerikadaki subwooferlarlu araçlarda, ya da Avrupdaki B&O sistemli araçlarda vardır), onda sorround ses açıp kapama opsiyonu olur. Yukarda paylaşılan işlem sizde bir işe yaramaz. Sync 3'de de ses anlamında değişiklik yapmaz. 

Hımm kötü oldu bu sync 2 'de iken hem hazır eq'lardan classici seçip hem de kendim bass treble ile oynadığım zaman güzel ses alıyordum , gerçi sync3'de de ses çok kaliteli hatta daha iyi geldi zira Flac dosyalarımı da oynatabiliyorum , ancak bazen klasörün birinin içine girip tekrar ana klasöre dönmek istediğimde göz atma şimdilik kullanılamıyor hatası alıyorum o neden kaynaklı olabilir sizce ? 

Can aksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bellek en iyi exfat formatında çalışıyor, öyle olduğunu kontrol edin. Ya da belleğin kendisi ile ilgili olabilir. Ben hiç rastlamadım bu mesaja açıkcası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.