Jump to content
  • 0

Antifiriz Suyu Seviyesi Normal Mi ?

Mete Orhan
 Paylaş

Soru

İyi akşamlar herkese. 2010 1.6 Ti-VCT Benzin&LPG'li Focusum var. Ben 6-7 ay önce farkettim antifiriz suyu hep fotoğraftaki seviyede. yaklaşık 5 ay önce aracı yetkili servise normal yağ bakımına götürmüştüm o zaman antifirizi doldurmuşlar. Ondan sonra geçenlerde tekrar kontrol ettim yine fotoğraftaki seviyeye inmiş. Sürekli bu seviyede kalıyor. Normal mi sizce bi sıkıntı çıkarır mı ? Şu ana kadar hep bu fotoğraftaki seviyedeydi.

257587560_673295463633449_227057182127222213_n.jpg

257263699_318143936484028_668754127458640042_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 3 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hafif öne eğimli bir yerde çekilmiş fotoğraf. Min altında gibi. Bence sıcak bölgede yaşıyor iseniz su ile tamamlayın. 

Ve haftalık kontrol edin. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
17.11.2021 - 10:17 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

Hafif öne eğimli bir yerde çekilmiş fotoğraf. Min altında gibi. Bence sıcak bölgede yaşıyor iseniz su ile tamamlayın. 

Ve haftalık kontrol edin. 

Yok düz zeminde çekilmiş fotoğraftı

Aracı Helvacıoğlu Yetkili servisin önünden geçerken sorayım dedim. Usta su seviyesinin normal olduğunu söyledi bakalım artık 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.