Jump to content

Motor Yağı Guvenilirliği

Metin B.
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar internette bir satış sitesi buldum showotoyedekparca diye. Tüm filtre takımı Ford Otosan orjinal diyor mazot filtresi dahil. Yanında mobil yağı da veriyorlar toplam 450tl fiyat. Sizce bu nasıl olabilir. Burdan daha önce alışveriş yapan var mı acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Motor Yağı Guvenilirliği olarak değiştirdi
15 saat önce, Metin B. yazdı:

Arkadaşlar internette bir satış sitesi buldum showotoyedekparca diye. Tüm filtre takımı Ford Otosan orjinal diyor mazot filtresi dahil. Yanında mobil yağı da veriyorlar toplam 450tl fiyat. Sizce bu nasıl olabilir. Burdan daha önce alışveriş yapan var mı acaba

en kötü 5-30 yağ tek başına 300-400 tl.Ben 2 seferdir onlineyedekparça diye bir siteden alıyorum filtrelerimi bağcılardaki yerinden bizzat teslim alıyorum.güvenilir bir site olmasına rağmen yağı almıyorum.Bence yağ şakaya gelmez gidin güvendiğiniz bir istasyondan  ya da yetkili satıcıdan alın derim.geçen hafta sadece filtrelere 500 tl verdim.

Hakan D. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende gecen hafta 1.5 tdci icin mann set aldım 500 tl tuttu, castrol 0w30 yag aldım 320 tl tuttu. Yagı cok inceledim orjinal duruyor. rengi, kokusu, kapagı, sızdırmazlık jelatini, uzerindeki kodlar ve uretim tarihi normal gorunuyordu. ortalama 3 4 bakımda hep 500 800 arası tutuyor benim.

simdi baktım 2020/09 da orjinal set aldım 455tl vermisim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Castrol alacaklara direk önerim şu olacaktır. 
n11’de castrol distributor adında bir yer var piyasaya göre 10,15 tl pahalıdır ama orjinal ürünlerdir kendi bünyesinde internet satışı gerçekleştiriyor. Castrol 

hatta castrol müşteri hizmetlerini arayıp sordum doğruladım öyle bir satışları olduklarını. 
1. n11,de castrol distributor 

2. lastikçim.com 

eğer orjinal yağ almak isterseniz buraları öneririm

ankarada ikamet edenler için motul yağıda ivedikte yine distributorü olan tuğsan san. Ltd. Şti. Direk satış yapıyor motul yağlarını. 
içiniz rahat edecek şekilde alabilirsiniz. 

diğer yağ gruplarınıda metro markette bakabilirsiniz. Orda fiyatlar uygun orjinal 

ancak bazı yağ ürünleri yok ( mesala ben 0w30 bulamamıştım) 

Şimdi, Hüseyin Yldrm yazdı:

Castrol alacaklara direk önerim şu olacaktır. 
n11’de castrol distributor adında bir yer var piyasaya göre 10,15 tl pahalıdır ama orjinal ürünlerdir kendi bünyesinde internet satışı gerçekleştiriyor. Castrol 

hatta castrol müşteri hizmetlerini arayıp sordum doğruladım öyle bir satışları olduklarını. 
1. n11,de castrol distributor 

2. lastikçim.com 

eğer orjinal yağ almak isterseniz buraları öneririm

ankarada ikamet edenler için motul yağıda ivedikte yine distributorü olan tuğsan san. Ltd. Şti. Direk satış yapıyor motul yağlarını. 
içiniz rahat edecek şekilde alabilirsiniz. 

diğer yağ gruplarınıda metro markette bakabilirsiniz. Orda fiyatlar uygun orjinal 

ancak bazı yağ ürünleri yok ( mesala ben 0w30 bulamamıştım) 

A04743AD-BEE2-4CA6-8999-66682BC8C91A.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.