Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Büyük Ekranlı Gösterge Temini

Ozan Kar

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Cem abiye Samete Bekir e teşekkür ederim gösterge temini konusunda. Taktım çok güzel oldu ama benim göstergenin benzin ve hararet göstergesi yazıları diger göstergeye göre bayagı büyük yazılmış neden acaba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Cem abiye Samete Bekir e teşekkür ederim gösterge temini konusunda. Taktım çok güzel oldu ama benim göstergenin benzin ve hararet göstergesi yazıları diger göstergeye göre bayagı büyük yazılmış neden acaba.

Yeni seri öyle. Şuan sıfır focus alırsanız da öyle yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çakır otoya isim bırakan bir kaç kişi varmış gösterge gelirse haber verilmesi için ancak Ümit abi listeyi kaybetmiş dizel için göstergeler gelmiş bilginize.

not: benzinli için zaten vardı.

500 mu hala?

Gerci zaten su siralar pek mumkun degil ama aklimda bulunsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar bit yeniğini düşünelim tabi ama :) bu sony sistemler bizim style araçlarımıza uyarmı yada ekranlar... biliyosunuzki styleların ekranları çok kötü 2 satır ekranı varr. bilen bir arkadaşım bizi aydınlatsa... atıyorum titanium ekranını ben style araca takabiliyormuyum yada bu sony sistemleri http://parcakapida.com/urun/bm5t-18k811-de-panel---radyo-kontrolu_891.aspx?CatId=129

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar bit yeniğini düşünelim tabi ama :) bu sony sistemler bizim style araçlarımıza uyarmı yada ekranlar... biliyosunuzki styleların ekranları çok kötü 2 satır ekranı varr. bilen bir arkadaşım bizi aydınlatsa... atıyorum titanium ekranını ben style araca takabiliyormuyum yada bu sony sistemleri http://parcakapida.com/urun/bm5t-18k811-de-panel---radyo-kontrolu_891.aspx?CatId=129

Herşey değişir. Uygun parçalar ile. Sitedeki başlıklarda olacak hepsi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar bit yeniğini düşünelim tabi ama :) bu sony sistemler bizim style araçlarımıza uyarmı yada ekranlar... biliyosunuzki styleların ekranları çok kötü 2 satır ekranı varr. bilen bir arkadaşım bizi aydınlatsa... atıyorum titanium ekranını ben style araca takabiliyormuyum yada bu sony sistemleri http://parcakapida.com/urun/bm5t-18k811-de-panel---radyo-kontrolu_891.aspx?CatId=129

sonyde olur 5"te olur titaniumda olur, sony olursa tuş takımıda şart. hepsi için çerçevede şart.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

forumda bir kaç konu inceledim genelde yapılan uygulamalar sanırım titanium üzerine olmuş yada ben style aracıma yaptım diyeni göremedim.. uyumluysa evet ben ilk iş sony ve ekran değişimi düşünüyorum... 

sony nin çerçevesini bulabilirseniz forumda paylaşın, çok aranan bir parça.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.