Jump to content
  • 0

Hangi Sync 3

Can aksoy
 Paylaş

Soru

Arkadaşlar selam , aracıma SYNC 3 sistemi almak istiyorum ancak ilk sayfalarda SYNC 3 'lerinde kendi aralarında 1gb ram li ve 2gb ramli olanları olduğundan bahsediliyor , hangisinin yüksek rame sahip olduğunu nerden anlayabiliriz ? almışken son donanıma sahip SYNC 3 almak mantıklı diye düşünüyorum 

Can aksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
25 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

16gb almalısınız.

Hocam 64 gb lık olanları da 2gb rame sahip değil mi acaba ? 1 tane buldum çıkma ama 64 gb'lık versiyon bunun rami kaç gb'dır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
15 dakika önce, Can aksoy yazdı:

2gb

Ben yanlış yazmışım; depolama hafızası 16 gb olmalı, navi olmayan versiyondur. 32 ve 64 gb lar navilidir.

16gb lar 1 Ram diğerleri 2gb dır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar başka bir soru kafama takıldı aracımdaki kolçağın altndaki USB hub'ı yeni alacağım SYNC 3 'de kullanabilirmiyim ? Youtube videolarında montaj videolarını izlerken eleman şöyle dedi " eğer Android telefon kullanacaksınız eski hub çalışıyor İphone kullanacaksanız SYNC 3 ile uyumlu USB hub'ı almanız gerek dedi " video'yu aşağı ekliyorum , ben Android telefon ile kullanacağım için Hub'ı değiştirmeme gerke yok öyleyse ? Peki ya Eski hub'da bulunan Aux ve Sd Card girişini ve ayrıca vitesin önünde ki usb girişide  SYNC 3 ile beraber kullanabilecek miyim ?

Tam olarak 28. dakikadan itibaren bahsediyor eski hub'ın android auto'da çalıştığından 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar SYNC 3 ' upgrade edersem ve buna uygun HUB'ı alırsam focuslar için Tek usb girişli HUB lar var hep piyasada , İki usb girişli HUB yok mu focuslar için ?yardımlarınızı bekliyorum , iki USB girişli HUB istememin sebebi birine telefonu bağlarken diğerine USB belleğimi bağlamak 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
9 dakika önce, Can aksoy yazdı:

Arkadaşlar SYNC 3 ' upgrade edersem ve buna uygun HUB'ı alırsam focuslar için Tek usb girişli HUB lar var hep piyasada , İki usb girişli HUB yok mu focuslar için ?yardımlarınızı bekliyorum , iki USB girişli HUB istememin sebebi birine telefonu bağlarken diğerine USB belleğimi bağlamak 

Çiftli bende var, Focusa uyumlu ve ikisini de kullanabilirsiniz ancak vitesin önündeki usb devre dışı kalır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
59 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Çiftli bende var, Focusa uyumlu ve ikisini de kullanabilirsiniz ancak vitesin önündeki usb devre dışı kalır.

oturması için bracketi var mı hocam peki ? birde güç kablosu lazım sanırım sync 2 ninki olmuyor sync3 'ün hub'ına ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
19 dakika önce, Can aksoy yazdı:

oturması için bracketi var mı hocam peki ? birde güç kablosu lazım sanırım sync 2 ninki olmuyor sync3 'ün hub'ına ...

Brakete ihtiyaç yok aynı boyutta, mevcut kablo kullanılabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

HC3T 14F014 BD

Tşkler , bu kodla arama yapınca çıkıyor iki girişte çalışıyorsa alacağım hocam , birine telefonu bağlarım , diğerine USB belleğimi takıp müziklerimi dinlemek için kullanacağım 

https://tr.aliexpress.com/item/1005002588827649.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.8fe06ad96iA6MW&algo_pvid=58edf95e-a62c-4573-ae40-c86bc3c0102f&algo_exp_id=58edf95e-a62c-4573-ae40-c86bc3c0102f-2&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000021285626095"}

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

SYNC3.4 serilerinde 1 veya 2 GB bellek olmasının tek artısı nav. işleminin hızlı olması içindir yoksa cihaz kullanımına etkisi yok, turkiye de sync3 ten harita kullanmayacak iseniz 8gb 1gb veya 8gb 512mb modellerine de bakabilirsiniz, mevcut usb portunuzu usb 2.0 kaliteli bir çokluyucu hup ile çoğaltabilirsiniz bunun için forscan ile bir kodu değiştirmeniz yeterli ek orjinal hup baya pahalıya gelecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, KemalSimsek yazdı:

SYNC3.4 serilerinde 1 veya 2 GB bellek olmasının tek artısı nav. işleminin hızlı olması içindir yoksa cihaz kullanımına etkisi yok, turkiye de sync3 ten harita kullanmayacak iseniz 8gb 1gb veya 8gb 512mb modellerine de bakabilirsiniz, mevcut usb portunuzu usb 2.0 kaliteli bir çokluyucu hup ile çoğaltabilirsiniz bunun için forscan ile bir kodu değiştirmeniz yeterli ek orjinal hup baya pahalıya gelecektir.

Hub ile çoğaltılabiliyorsa çok iyi , 2gb lık versiyonu alayım diyorum almışken arada fiyat farkı fazla değil , aslında sync2'nin hublarıda kullanılabiliyor ama sadece android auto kullanırsanız , ki bende androidciyim ancak üstünden çıkan sync2 'yi satarken kit olarak satmak daha iyi olur düşüncesiyle hub'ıda değiştireceğim , ama asıl merak ettiğim , alacağım sync3'ü kendi aracımdaki park sensörü ve geri görüş kamerasının çalışması için kodlama yapmak zorunda olup olmayacağım ? sadece tak çalıştır şeklinde olsaydı iyi olacaktı ama bir takım ince ayrıntıları varmış 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Soruyu Yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.