Jump to content

Kasko Uyanıklığı

Fuat Yğ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Mrb arkadaşlar aracimin tcm diye geçen şanzıman beynini değiştirmek için yetkili servis dosya açalım sel su kaçması olarak belirtelim kaskodan değiştirelim dedi dosyayı açtı fakat Exper kabul etmedi sonuç olarak kendi cebimden yaptirdim ve faturasını aldım .buraya kadar normal kasko şirketinin cebinden kuruş çıkmamasına rağmen araca hasar kaydı girmişler 7 bin küsur başına böyle bir durum gelen sanırım yoktur varsa yada bilgisi olan varsa neyapacagim konusunda bilgi ve tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim kasko acentesi RAY araç 2012 focus benzinli 

Fuat Yğ tarafından düzenlendi
Düzeltme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 dakika önce, Ozan Kar yazdı:

ödemekle ne alakası var?

Benim aklıma da şu geldi. Hasar kayıt kısmına takılmıyorum, madem hasar var kayıtlara işliyor o zaman neden ödemiyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Fuat Yğ yazdı:

Mrb arkadaşlar aracimin tcm diye geçen şanzıman beynini değiştirmek için yetkili servis dosya açalım sel su kaçması olarak belirtelim kaskodan değiştirelim dedi dosyayı açtı fakat Exper kabul etmedi sonuç olarak kendi cebimden yaptirdim ve faturasını aldım .buraya kadar normal kasko şirketinin cebinden kuruş çıkmamasına rağmen araca hasar kaydı girmişler 7 bin küsur başına böyle bir durum gelen sanırım yoktur varsa yada bilgisi olan varsa neyapacagim konusunda bilgi ve tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim kasko acentesi RAY araç 2012 focus benzinli 

Bunu neden siz kabul ettiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Mehmet Akpunar yazdı:

Benim aklıma da şu geldi. Hasar kayıt kısmına takılmıyorum, madem hasar var kayıtlara işliyor o zaman neden ödemiyor?

aleni bir dolandırıcılık girişimi olduğundan olabilir 🙂 

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yapılacak işleme exper karar verir, maliyet o şekilde ortaya çıkar. Exper kabul etmedi ise hasar kaydı çıkamaz. Burada normal olmayan çok şey var. İtiraz edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

01.11.2021 - 14:28 tarihinde, Fuat Yğ yazdı:

geçmiş olsun birkaç sorum ve yorumum olacak...

hangi şikayetler sonrası tcm değiştirme ihtiyacı duydunuz ve değişim sonrası şikayetleriniz giderildi mi?

ayrıca burada kasko uyanıklığını iyi anlamda kullanıdınız sanırım... yani "uyanık davrandılar ve poliçelerinde olmayan bir konudan ötürü para ödemediler ve zarara uğramaktan kaçındılar" anlamında değil mi... aksi durumda alt takımı bozulan araba servise gitsin çukura düştü diye kaskoya ödetsin... olur mu sizce?

ayrıca servisin hem sizden hem de sigortadan para alamayacağını düşünerek bir önerim olacak.... aracı yeni aldıysanız eğer önceki sahibinden kalma bir hasar dosyası yeni kapanmış ve tramer e işlenmiş olabilir... sigorta şirketinden ayrıntılı döküm isteyin bence...  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.