Jump to content

Kış Lastiği Önerisi

Sefa Durgutlu
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

nokian snowproof son çıkan model..  f3 de ben 205-60-16 kullanıyorum.. 205-55 den pahalı, 215-55 den ucuz ve hepsinden yerden daha yüksek..

test sonuçlarına bakabilirsiniz.. hankook falanda iyi olabilir

https://urun.n11.com/oto-lastik/nokian-wr-snowproof-20560-r16-92hd5-kis-lastigi-2021-uretimi-P455997781

https://urun.n11.com/oto-lastik/nokian-wr-d4-20560-r16-92h-kis-lastigi-2021-uretimi-P364815079

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

GY UG8, Nokian D4 ve Bridgestone LM005 kullandım. UG8 T hız sembollüydü, iyiydi. Nokian T hız sembollüydü, iyiydi ama çabuk yıprandı. LM005 H hız sembollü ve 1 kış kullandım baya beğendim, halen duruyor Kasım ayında taktırıcam. Kesinlikle LM005 i şahşi fikrim olarak tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat ve performans açısından en iyisi petlas snowmaster kış lastiği .Özellikle karlı ,yoğun kış koşullarında gayet güzel performansı var ,ama konforu düşük ve biraz sesli lastik ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, çağlar çetinkaya yazdı:

Fiyat ve performans açısından en iyisi petlas snowmaster kış lastiği .Özellikle karlı ,yoğun kış koşullarında gayet güzel performansı var ,ama konforu düşük ve biraz sesli lastik ...

Kuru ve ıslak zeminde testleri çok kötü. Bütçe varsa tercih etmemeli bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Tuğra Yanık yazdı:

Kuru ve ıslak zeminde testleri çok kötü. Bütçe varsa tercih etmemeli bence.

Ben 10 senedir kullanıyorum, premium lastikte kullandım Bi kötülüğünü görmedim kuru da veya ıslak zeminde...Fiyat performans olarak en iyi lastik bence

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.