Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Klimadan Gelen Koku ve Alman Focus

Soner Yaz

Soru

Merhabalar,

(konu açarken karşımıza çıkan kırmızı yazı beni çok düşündürdü. Ya yanlış yere konu açıyorsam diye hala korkularım var :) )

Geçen hafta 45000 bakım yaptırmıştım.

Klimadan koku gelmesi üzerine bugün tekrar Azim otoya uğradım.

klima kanallarına ilaç sıkaraktan sorun çözüldü gibi yalnız o ilacın kokusu geliyor şimdi sanırım bir kaç güne gider

maliyet olarak erol bey sadece sprey in parası olarak 25 tl ücret istedi.

Erol beyin çalışanı spreyi sıkarken, alman focus geldi. 2.0 tdi motor vardı 6 vites resimlerini çektim.

Alman Ford

Dikizin altındaki lamba çok hoş :)

Erol bey arızası varmı diye bakıyor :yazyaz:

Ön gösterge ekranı büyük ve orta konsola büyük ekran takılmış

Araç çok güzel

Bir konunun daha sonuna geldik, :)

iyi akşamlar

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
20.04.2017 - 11:13 tarihinde, Özer Aksu yazdı:

Turbo yağlanması ciddi bir problem . Bunun için servise gitmenizde fayda var . Araç turboya yağ basıyor olabilir . Turbo egzost gazını araç dışına atmak gibi bir görevi de var . Garantiniz varken servise uğrayın. Polen filtresini de kontrol ettirebilirsiniz.

Dediğim gibi servise gittim, Turbo da herhangi bir kaçak,sıkıntı olmadığını söyledi. Biraz terleme yapması normalmiş. Polen filtresi değişti ve bakteri, koku giderici sprey sıkıldı. Tam sonucu almak için bugune kadar bekledim, şuan koku falan yok sanırım sorun polen filtresindeydi. Bilgi için tekrar teşekkür ederim herkese kazasız belasız sürüşler dilerim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Dediğim gibi servise gittim, Turbo da herhangi bir kaçak,sıkıntı olmadığını söyledi. Biraz terleme yapması normalmiş. Polen filtresi değişti ve bakteri, koku giderici sprey sıkıldı. Tam sonucu almak için bugune kadar bekledim, şuan koku falan yok sanırım sorun polen filtresindeydi. Bilgi için tekrar teşekkür ederim herkese kazasız belasız sürüşler dilerim [emoji4]

Geçmiş olsun .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.