Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Ses Sistemli Yeni Ford Focus 3 İzlenimlerim

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar,Sony Sony dedik,bazılarımız bekledi ısrarla,bazılarımız sabredemedi aldı,bazılarımızın umrunda olmadı,bazılarımız takıntı yaptı...Ve sonunda SONYli Ford Focus 3 deki SONY SES SİSTEMİ ni inceledim ve test ettim...Sonuç Görüşüm: Mevcut DAB sistemli ses sistemine 10 basar !!!! Fotolar geliyor...Fotolarla yorumlarım da geliyor....Bekleyin....Aaaaaz Sonraaaaa.....

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fotolar çevriliyor...Cep tel dan da görülecek şekilde yapıyorum...Beklerken ön başlangıç olarak yazyım....Baktığım araba TİTANYUM SMART PAKETLİ 1.0 ECOBOOST FOCUS 3....Aracın içindeki değişiklikler sadece Gösterge Ekranı ve Sony Ses sistemi ile sınırlı kalmamış...3 ufak değişiklik daha var !!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte İlk Foto....Arabamız bu...TİTANYUM SMART PAKET FOCUS 3 1.0 ECOBOOST ....sedan ve siyah renk.....

img1602ba.jpg

Bildiğim kadarıyla 1.0 Ecoboostta henüz Titanium donanım getirilmedi satış için...Bu araç Ankara Otokoçta Test aracı olarak bulunuyor.....

img1594e.jpg

img1594e.jpg

img1595t.jpg

Gösterge arasındaki ekran Smart Paketle birlikte Avrupalı oluyor...O dandik Dot-Matrix ekran tarihteki yerini alıyor....Ben bu ekrana iyi kötüde olsa 10 ay evvel kavuşmuştum....Ekran özellikleri aynen benim bu ekranla ilgili açtığım konudaki gibi sanırım...Anahtar olmayınca ekranı açamadım açıkçası....

img1589yr.jpg

Sony kapağı ,çok şık duruyor....C-Max de de Sony var ama nedense Focus 3 deki Sony çok daha şık geldi bana....Bilmiyorum bakış açısı belki de....

img1584ln.jpg

Yakup Tekno Paket olabilir çünkü far kolunda yukarı ve aşağı oklar ve far düğmesinde de kademeler vardı....

img1585d.jpg

Ekran büyümüş ancak dot matrix ekranın cam çerçevesi daha geniş olduğundan sanki bundan büyükmüş gibigeliyor insana....Ekranın çözünülürlüğüne diyecek yok...Cep telefonlarındaki yüksek çözünürlüklü ekranların aynısı.....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

img1584ln.jpg

Yakup Tekno Paket olabilir çünkü far kolunda yukarı ve aşağı oklar ve far düğmesinde de kademeler vardı....

Aynen bora abi, fakat ekranlar felan aynı tekno olması artı degil yani. Bunla aynı ici.

Ben ön camdaki üniteyi görünce söyledim. O artık sadece tekno ile büyük olacak diğerleri sadece ışık ve yağmur için olacak. Yani ufak sensör paketli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

img1586i.jpg

Klasör içindeki şarkılar eski sistemde çalış sırasında tek tek gözükürken sony de 3 şarkı birden gözüküyor.....

img1582vo.jpg

Yukarıda da dediğim gibi gösterge arası ekranda genişlemiş...Ger iki ekranda animasyonlu FORD yazısıyla birlikte açılıyor...İlginç bir görüntü oluşuyor...Hem ortada hem sürücü önünde hareketli ford yazıs beliriyor...Hoş....

img1587x.jpg

Basları sonuna kadar açtım....Ne arka kapılarda ne de önlerde hiçbir zırıltı falan olmadı...Yalnız ön kapı tweeterları cızırdama yaptı...Sanırım Sonydeki çıkışlar daha yüksekti....

img1583pv.jpg

İçerideki UFAK DEĞİŞİKLİKLERDEN 1.Sİ :

Aux ve USB kol dayama içine alınmış !!!

img1593m.jpg

2.DEĞİŞİKLİK İSE :

Titanyum donanımdan itibaren EL FRENİ KOLU DERİ KAPLAMA !!!

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

img1597xl.jpg

Yalnız bu aracın el freni deri kaplaması hatalıydı,çünkü çıkıyordu yerinden !!! Bir an için alıp gidesim geldi,ama arabaya o kadar dikkatle bakan fotoları çeken ben olunca kesin benden bilirlerdi bi dahada yüzüm olmazdı oraya gitmeye...eheheheheüüüüüü......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.