Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Motorlu Taşıtlar Vergisini Ödemeyi Unutmayalım.....

Önerilen Mesajlar

Temiz kağıt alamaz ki satmak için, mecbur ödeyecek  O dönemi kontrol edecekti. Yani ödemekle mükellefsiniz.

noter satışlarında artık temiz kağıtı istenmiyor, sonuçta arkadaş alırken arabanın borcu vardı ve noterde sorun çıkmadan üzerine aldı, yine aynı şekilde satamaz mı ?

Benim de bildiğim öyle. Motoru satarken de noterdeki bayan direkt vergisini ödediniz mi diye sordu. Vergi borcu olan aracın satışı verilememesi gerekiyor.

herhangi bir şey söylememiş uyarıda bulunmamış direk satış yapılmış, arkadaş birde maliyeye gidip soracak bakalım oradan ne cevap alacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...
9 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Aynı haşırttan bende de var, ne yapcezzz ?

--0 dakika sonra eklendi--

Var mı talip olan ?

herkesin tuttuğu (motorlu taşıtlar vergisi tahakkuk fişinden bahsediyorum) kendine hocam, hadi bakalım :smiley2k:

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

22 dakika önce, Mert Yürüyen said:

herkesin tuttuğu (motorlu taşıtlar vergisi tahakkuk fişinden bahsediyorum) kendine hocam, hadi bakalım :smiley2k:

Tamam bende tuttum :)

Gürkan Çakıroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.