Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara Güvenilir Özel Servis Arayanlar

Önerilen Mesajlar

Yani hemde şu var bizi burda bağlayan arabalarımıza duyduğumuz sevgi. Arabasını sevenlerin en büyük ortak sorunu iyi bir usta bulamamaktır. Ben bu formun bi kullanıcısı olarak nasıl ki dostlarıma tavsiye ediyorsam sizlerede tavsiye ediyorum.

Kesinlikle çok haklısın bende bir konuda gittiğim servisten olan memnuniyetimi yazmıştım. Diğer iletilerindeki google arama mevzusundada çok iyi düşünmüşsün.

Bende siteyi F2 ile ilgili birşey ararken keşfedip müdavimi olanlardanım.Burayı keşfettikten sonra diğer sitelerin hiç birine girmiyorum bile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bugün Erol usta ile görüştüm durumu anlattım.

Bizim siteden gidenler için ödenecek toplam tutardan %10 indirim yapacak bu fiyatı ödeyeceksiniz. Afiş konusunuda konuştum olur tabiki dedi. Güzel bir Afiş hazırlayıp bastırırsak dükkana asılcak :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

aracımın 45.000 bakımını burada yaptırmayı düşünüyorum umarım memnun kalırım.

ben yağ değişimi ve filtrelerin değişimi için oraya gittim ilk ziyaretime göre izlenimlerim oldukça olumlu. usta ve yanında çalışanlar adam yolma niyetinde de değiller. en yakın zamanda gideceğim tekrar yağ buharı hortumu dipten kopmuş usta görmüştü yaptırırız bunu parça almana gerek yok dedi kısa zamanda gideceğm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Merhaba arkadaşlar.Ankara dışında yaşıyorum aracıma bakım yaptıracağım onun içinde ankaraya gelmeyi düşünüyorum.Ama usta konusunda kafamda soru işaretleri var bilmediğimden.Sizin önereceğiniz veya gitme diyeceğiniz.özel servis varmı.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.