Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ankara Güvenilir Özel Servis Arayanlar

Önerilen Mesajlar

3 saat önce, kadir A. yazdı:

konuda bir özel servis önerilmiş ve zamanla bu özel servis kaliteyi düşürmüş ve artık tavsiye edilmemiş.

ayrıca tavsiye edilen başka servisler varsada konudaki en son "servis" tavsiyesi yaklaşık 1 yıl önce gibi.. yoksa ben mi yanlış görüyorum??? 

örnek: (iyidir)

19.07.2015 - 20:29 tarihinde, Mustafa Ünal yazdı:

arkadaşlar daha önce sorunu mu yazmıştım. düşük devirlerde araba stop ediyordu devir dalgalanması çok fazla oluyordu. 3-4 ustaya gösterdim kimi boğaz kelebeği kimi sübap kimi bilmem ne dedi. arkadaşımın tavsiyesi ile tuncay ustaya gittim. yeminle sorunu anlattım tek bir şey yaptı. güncelleme ile alakalı dedi. şuan çok şükür hiç sıkıntım kalmadı.

sıkıntısı olanın ilk sırada denemesi gereken usta diyebilirim....

Tuncay ÖNER

Öner Oto Ford Özel Servis
Adres:  Yıldırımlar Oto San. 96 Sk.No: 17 / 1 Ergazi - ANKARA
Telefon: 0312 278 71 09  Web: Sizinde siteniz olsun...  Bölge: Yıldırımlar Oto Sanayi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben son bakıma Tuncay ustaya gittim, parça fiyatları biraz pahalı geldiyse de işçilik ve ilgiden memnun kaldım açıkçası. Ankara'da oturan bir arkadaş da oraya gidiyor onda da dizel focus var, o da aynı yorumu yaptı, parça fiyatında biraz yüksek ama işi iyi sorunu çözüyor demişti.

Bu tespitlere göre önerim parçaları @ER-OL Otomotiv'den alıp gitmek olur ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ankara'da tavsiye edeceğim iki usta var. Birisi Öner otomotiv Tuncay usta zaten bir çok kişi bahsetmiş.

Ancak ben 5 senedir ST otomotiv Sedat ustaya gidiyorum. En az Tuncay usta kadar deneyimli ve bilgili bir arkadaştır.

Tuncay usta genelde çok yoğun oluyor. Bakım sırasında aracınızın başında durmayı seviyorsanız ve yapılan işleri merak edip takip etmeyi seviyorsanız Sedat ustayı tavsiye ederim. hem kişilik yönünden hemde ustalığı yönünden çok iyidir. Birde benim üzerinde duracağım bir husus var

ki 3-4 sene önce kullandığım 2.5 kasa focusumda içeriye su alma sorunu vardı, ama ben bir türlü nereden olduğunu bulamadım. Öncesinde  yetkili servis dahil bir çok yere gitmiştim kimse çözemedi ama Sedat usta suyun nereden girdiğini bulmak için abartmıyorum yarım gün uğraştı ve sorunumu çözdü. Bakın bu işi ne yetkili serviste nede başka bir yerde ücreti karşılığında bile yapmıyorlar. öyle yüzeysel bir bakıp sepetliyorlar. Yetkili servis olsun özel servis olsun, herkesin istediği şey rutin işler gelsin hiç başım ağrımasın yağ bakımı, balata, vs vs gibi ama ne zaman farklı bir takım isteklerin ortaya çıkar işte ben o zaman ustanın yaklaşımına bakarım. Sizde ustalara aracınızda bir sorun olduğunu kabul ettirmekte zorlanıyorsanız Sedat ustayı tavsiye ederim. Özellikle yetkili servislerde en çok zorlandığım şey buydu, ben bir sorunumu söylüyorum ama ustaya göre o ses duymuyor veya ona göre bu durum normal,  kardeşim belki senin kulağın iyi değil bunun sorumlusu ben miyim.       

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.